מכונת הריבאונדים של רעננה הרצליה כוכבת המחזור
ליאור קלינגר ,11/03/2005

דטרינה ווייט, מלכת הריבאונדים של הליגה, היא כוכבת המחזור ה-21 בעקבות הניצחון המשוגע של רעננה הרצליה על חיפה/מוצקין. רמת השרון בשקט בשקט ניצחה משחק מאד חשוב ברמת חן ושלחה שתי שחקניות לחמישייה, יחד עם עוד נציגת רעננה הרצליה ושחקנית הפועל ת"א שבמשחק האחרון של העונה דאגה להיכנס לראשונה לחמישיית המחזור.

לחצו כאן לסיכום המחזור
בואו לדבר על זה בפורום

כוכבת המחזור – דטרינה ווייט
דטרינה ווייט כמעט סיימה עם טריפל דאבל בניצחון של רעננה הרצליה על חיפה/מוצקין. 12 נקודות, 18 כדורים חוזרים כולל תשעה בהתקפה ושבע חטיפות היו לווייט, יותר ממחצית הריבאונדים של רעננה הרצליה היו של ווייט. השליטה שלה מתחת לסלים עזרה לרעננה הרצליה לחזור מפיגור 21 בסיום הרבע השלישי ולנצח.

חמישיית המחזור
לייני סלווין – לא קל לחזור לקרקע אחרי זכייה בגביע, ובמיוחד למשחק כל כך חשוב מול קבוצת צמרת כמו רמת חן. סלווין ניהלה מצוין את המשחק של רמה"ש וסיימה עם 18 נק' באחוזים טובים וגם חמישה ריבאונדים. באל.איי יכולים להיות מרוצים.

שירה העליון – אם היינו שואלים את שירה היא כנראה הייתה מסכימה לשחק כל שבוע נגד מוצקין. בניצחון הראשון של רעננה הרצליה על מוצקין העליון קלעה שיא עונתי של 16 נקודות. אתמול העליון התעלתה בחסרונה של תמרה מור ורעננה הרצליה הזדקקה לכל אחת מ-15 הנקודות שלה כדי להשלים את ניצחון הדרמטי.

שימרית גיגי – פלייאוף תחתון או לא, הפועל ת"א עם שתי זרות נסעה לירושלים המשחקת עם שלוש זרות, חזרה מפיגור 16 וניצחה 74-71. גיגי קלעה שיא עונתי של 19 נק' והוסיפה 13 ריב' וחמישה אסיסטים ב-40 דקות.

דטרינה ווייט – יש יורשת לאמבר הול. בארבעת המשחקים האחרונים ווייט יושבת על ממוצע של 17 נק' ו-17.8 ריב' למשחק, שבע החטיפות ותשעה כדורים חוזרים בהתקפה הבטיחו לה את התואר השבוע.

צ'סיטי מלווין – 17 נקודות ו-15 ריבאונדים מול רמת חן. מלווין בכושר נפלא ואף קבוצה לא מוצאת תשובה.

ציון לשבח: אשלי רובינסון - שיא עונתי של 23 נקודות וגם עשרה ריבאונדים לרעננה הרצליה. התלבטנו קשות לגבי חמישיית המחזור ה-21 ועם רובינסון הסליחה על כך שהשארנו אותה בחוץ.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();