סלווין: מנבחרת ישראל ל-WNBA
ליאור קלינגר ,09/03/2005

השבוע החלומי של רמת השרון נמשך. לייני סלווין, רכזת נבחרת ישראל ואנדה רמת השרון, חתמה על חוזה עם הלוס אנג'לס ספארקס מה-WNBA. סלווין, בת ה23, תגיע למחנה האימונים של הקבוצה בסוף אפריל, ותתחרה על מקום בסגל. לוס אנג'לס היא אחת הקבוצות החזקות בליגה שזכתה בשתי אליפויות ב2001 ו-2002.
סלווין ל"ספסל": אני מתרגשת אבל זה לא סגור, אצטרך לעבוד קשה במחנה ולהיכנס לסגל"

סלווין משתדלת להישאר עם הרגליים על הקרקע למרות החדשות המרעישות. "הוזמנתי למחנה האימונים, שום דבר עדיין לא בטוח. הספארקס שלחו לי את החוזה למחנה האימונים ביום ראשון, והוא בערך שלושה שבועות. אני מתרגשת אבל זה כמו שאמרתי זה לא סגור, אני אצטרך לעבוד קשה במחנה ולהיכנס לסגל, אני יכולה להיחתך בכל שלב, כמו כל שחקנית".

סלווין, אחת השחקניות הגדולות בתולדות מכללת פיטסבורג , לא נבחרה בדראפט 2003 לאחר שסיימה את הקולג'. בקיץ האחרון, לאחר העונה המצוינת שלה בהפועל חיפה/מוצקין, היא לא הצליחה לקבל צ'אנס של ממש בליגה הטובה בעולם. "היה לי איזה משהו בשארלוט, אפילו לא אימון מבחן. כמובן שה-WNBA היא מטרה עבורי כשחקנית כדורסל, במיוחד מפני שאני מאמריקה".

העונה סלווין מובילה את הליגה באסיסטים למשחק עם 4.9 אס' למשחק, קולעת 10.2 נק' למשחק ומדורגת שניה בליגה ביחס איבודים לאסיסטים עם 1.9 אסיסטים על כל איבוד. עם חמישה כדורים חוזרים למשחק היא הגארדית הרביעית בטיבה בתחום הריבאונד.

בספארקס סלווין תפגוש את מוואדי מאביקה מיודעתנו ואת ליסה לסלי, אולי הגבוהה הכי טובה בעולם. הרכזת הפותח של אל.איי היא ניקי טיזלי המוכשרת, והמחליפה שלה בקבוצה היא טרזה וות'רספון האגדית שתחגוג 40 קיציים באוגוסט. אנחנו כמובן נחזיק לה אצבעות אבל אין מה לדאוג, גם אם סלווין תכבוש את הוליווד, ישראל לא תהיה קטנה עליה "לא לא לא, לעולם לא".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();