צילום: רפי בן עזראמדליית ארד לבית הלוחם ביורוליג
ספסל ,27/04/2014

הישג נוסף לקבוצת בית הלוחם ת"א- אחרי הזכיה בדאבל בליגת הכיסאות גלגלים בארץ, זכתה הקבוצה במקום השלישי בטורניר היורוליג שנערך בספרד. בית הלוחם חיפה סיימה במקום השביעי בדרג ג'.

קבצת הכדורסל של בית הלוחם ת"א זכתה היום בהישג נאה כשדורגה במקום השלישי בגמר טורניר היורוליג לקבוצות שנערך בספרד. בשונה מהיורוליג בו מתמודדת מכבי ת"א, טורניר הכיסאות גלגלים משוחק במסגרת של בתים לפי דרגות שונות ובמדינות שונות. כאמור, אלופת המדינה ומחזיקת הגביע בית הלוחם ת"א שבה מבית הגמר עם מדליית הארד.

בטורניר הגמר אליו העפילה בית הלוחם שיחקו 8 קבוצות. בשלב הראשון חולקו ל2 בתים של 4 קבוצות כ"א. בית הלוחם סיימה את הבית המוקדם במקום הראשון עם 2 ניצחונות והפסד. בחצי הגמר הפסידה הקבוצה לבשיקטש 63:80. במשחק על מדליית הארד גברו שחקני ת"א על קבוצת אר ג'י קיי מבריטניה, בתוצאה 67:80. הרבו לקלוע לת"א: אבי בן שמחון 20 נקודות, תומר ששון 19 ואלון דור און 17 נקודות.

יו"ר ארגון נכי צה"ל מר חיים בר, ברך את הקבוצה על הישגה: "זו גאווה גדולה. אמשיך לקדם את ספורט הנכים".

.בית הלוחם חיפה שדורגה במקום השביעי בדרג ג' של הטורניר שנערך בהולנד. במשחקי הדירוג על המקומות 7-8 זכתה חיפה בניצחון על הקבוצה המקומית, בתוצאה: 58-45 .בית הלוחם ת"א (דרור איסרוב)


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();