בלתי מנוצחת
ספסל ,25/09/2013

קרית אתא ממשיכה להרשים במשחקי האימון, כשהשיגה אמש ניצחון שלישי רצוף, 102:95, על כפ"ס. פרג מייזיק הפציץ עם 31, גם נועם לייש צלף מבחוץ וסיים עם 25. אצל המפסידים שאנון שורטר סיים עם 24.

-- חגי פלק --

שבוע לפני משחק הגביע, נותרה עירוני קריית אתא בלתי מנוצחת במשחקי ההכנה לאחר שגברה הערב באולם 'היובל' על הפועל כפר סבא 102:95. אתא הצליחה להסתדר ללא ג'רמי אלן, הרן שיפמן ואור זינדרמן הפצועים שקיבלו מנוחה לפני משחק הגביע בשבוע הבא מול בני הרצליה. מנגד לכפ"ס מדובר בבפסד שלישי במשחקי ההכנה, אבל הם יכולים להתעודד מהיכולת שהציגו חלק מהישראלים הצעירים.

אתא פתחה עם יפתח זיו, סיימון פארין, נועם לייש, פרג מייזיק וכריס ווטסון. כפר סבא פתחה עם שם טוב, הרוש, שורטר, אוחנון וקוויטנס.

הרבע הראשון, כמו כל המשחק, התאפיין בקצב משחק מהיר עם אחוזי קליעה גבוהים. קוויטנס שבכפר סבא עדיין לא החליטו לגביו דווקא פתח היטב את המשחק עם 7 אישיות, אבל האורחים מנגד נהנו מאחוזים גבוהים כאשר נועם לייש צולף באחוזים מדהימים מחוץ לקשת ופרג מייזיק מפגין איכותיות מבפנים ומבחוץ. בסיום הרבע הראשון 23:18 לאורחים. המשחק הצמוד והקצב הגבוה נשמר גם ברבע השני. לייש המשיך לחמם את הידית וסיים עד ההפסקה עם 20 נק' (6 שלשות) ויחד עם מייזיק הורידו את קבוצתם ליתרון 6 בהפסקה - 47:53 כאשר אצל המארחת שורטר שהיה מאופק סיים עם 11 נק'.

ברבע השלישי המשיכו מייזיק וכריס ווטסון לנצל את האגרסיביות ויתרון הפיזיות והעלו את האורחים כבר ליתרון דו ספרתי. דווקא אז התעוררו צעירי כפר סבא- סיליאן, הרוש ויריב עמירם והצליחו למחוק את הפיגור ולרדת בסיום הרבע השלישי במינוס 3 בלבד - 70:67.

הרבע האחרון המשיך להיות צמוד כאשר כפר סבא לא נותנת לקרייתים לברוח ונשארת צמודה למרות יציאתו של קוויטנס ב-5 עב' תודות ליכולת טובה של שלושת הצעירים. מנגד המשיך מייזיק לעשות ככל העולה על רוחו וללכת לקו העונשין. פארין עם החלטות טובות בשלוש הדקות האחרונות כולל שלשת קלאץ' העלה ל-5 הפרש דקה לסיום. סל ועבירה של הרוש נפסל והוא לא קיבל את זריקת הבונוס, 7 שניות לסיום במהלך שחרץ את גורל המשחק. בסיום, 102:85 לצפונים, שנראים מוכנים לצאת לדרך עם הגביע בשבוע הבא (חמישי).

קלעו לאתא: פרג מייזיק 31, נועם לייש 25 (7 שלשות), סיימון פארין 15, כריס ווטסון 10, יפתח זיו 8, מוטי מוסקוביץ' 7, ניב זקס 6.
קלעו לכפ"ס: שאנון שורטר 24, דניאל סיליאן 15, אדיר הרוש ויריב עמירם 14 כ"א, חאמין קוויטנס 9, ליאור שם טוב 7, אליאב אוחנון 4, עומר כהן ובן אלוף 2 כ"א, נמרוד לוי 1.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();