קולודני, חוזרת לשתף פעולה עם אייזנברג


נעמי קולודני חתמה בחולון
שי ברק ,21/08/2013

רכזת מכבי אשדוד ב-3 השנים האחרונות הצטרפה לקבוצתו של רועי אייזנברג באליצור חולון. קולודני היא הרכש הישראלי השלישי של המועדון, ומצטרפת למתאזרחת אלאמה ולעלית כהן.
אייזנברג: "ההחתמה - הצהרת כוונות".

קבוצת הנשים של אליצור חולון הודיעה היום על אחת ההחתמות החמות של הקיץ, לאחר שצירפה לשורותיה את נעמי קולודני, (31, 172).

קולודני מגיעה לחולון אחרי 3 עונות מצויינות במדי מכבי אשדוד, שבכולן הגיעה הקבוצה לגמר הפלייאוף, זכתה באליפות אחת ובשני גביעי מדינה.

החיבור של קולודני ואייזנברג לא חדש, בשנת 2005-6, שיתפו פעולה בקבוצת הפועל תל אביב וזכו באליפות סנסציונית, הישג אותו בוודאי יישמחו לשחזר.
קולודני גם זכתה ב2008-2009 באליפות עם רמת השרוןעם הצטרפותה של קולודני לקבוצה, יכולים בחולון להתגאות בסגל מרשים ומסקרן, ובמועדון מכוונים לא פחות גבוה מבעונה שעברה.

מאמן הקבוצה, רועי אייזנברג, על הצטרפותה של קולודני : ״ההחתמה של נעמי בקבוצה היא בהחלט שדרוג והצהרת כוונות, נעמי היא מרכזת בחסד, שחקנית סופר-אינטליגנטית , שבכל קבוצה ששיחקה בשנים האחרונות הגיעה איתה להישגים, כולל עונת האליפות בהפועל תל אביב, שעד היום נחשבת כאליפות המפתיעה ביותר בשנים האחרונות, והרבה בזכותה של נעמי, שמי יודע אולי תצליח לשחזר את אותה הצלחה העונה באליצור חולון.

אני חושב שעבדנו בצורה שקטה ויסודית בקיץ האחרון, וההחתמות שביצענו עד עתה בהחלט נראות לא רע על הנייר. נעמי היא בדיוק השחקנית שהיינו צריכים בשביל להשלים את הפאזל שהרכבנו״.חולון מחפשת ספונסר לחיזוק נוסף לקבוצה
מהקבוצה נמסר לאחר ההחתמה שבימים האחרונים מתנהל משא ומתן רציני עם מספר גופים מסחריים לגבי נתינת חסות , ולא מן הנמנע שלסגל הקבוצה תצטרף עוד ישראלית.
לאחר ההצטרפות של קולודני, מונה הסגל הישראלי של הקבוצה את: המתאזרחת ויולט אלאמה , עלית כהן, שני זר אביב, ספיר שריג, נועם בלס, אביב בירמן וטלין אלבה.
בנוסף חתמו בקבוצה שלישיית הזרות האיכותית: רבקה גארדנר, ברניס מוסבי וקאמיקו ווליאמס.

אם יצטרף ספונסר ויגיע החיזוק המיוחל, חולון תוכל לראות עצמה בקו אחד עם הקבוצות המובילות בליגה ומועמדת לתארים.
אחרי השנה המפתיעה אשתקד, בחולון נראה שמחפשים המשכיות ולתקוע יתד בצמרת הליגה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();