כריסטמס ברמת חן
צילום: מוטי קלינגררמת חן סגרה את הסגל
ספסל ,23/09/2012

אחרי החתמתה המלהיבה של סמנת'ה פרהאליס, מכבי רמת חן הכריזה על החתמות נוספות שסוגרות את סגל הקבוצה לעונה הקרובה.

מכבי רמת חן, שחוותה עונה מאכזבת במיוחד בעונה שעברה לאחר שהקבוצה לא הצליחה לנצח אף אחת מקבוצות הטופ 3 ופספסה את חצי גמר הפלייאוף, סגרה את הסגל לעונה הקרובה. רמת חן החתימה שלוש זרות שישחקו לצידה של סמנת'ה פרהאליס, הרכזת הוירטואוזית של הפיניקס מרקורי, שחזרה שלשום למגרשים אחרי פציעה בכתף שקטעה עונת רוקי השנה פוטנציאלית.

שניים מהשמות מוכרים – קארימה קריסטמס ששיחקה אשתקד בבנות השרון, וג'נה סמית' ששיחקה במ.כ הבקעה. כריסמטס (1.80, 23), בוגרת דיוק, העמידה בבנות השרון ממוצעים נהדרים של 19.7 נקודות באחוזים מצוינים ו-10.4 ריבאונדים למשחק. כריסטמס הייתה השחקנית הכי טובה בליגה שאף פעם לא ראיתם, ולמרות היותה סמול פורוורד, נלחמה מתחת לסלים של בנות השרון שסבלה גם מנחיתות בגובה וגם מהחוק הרוסי. הקיץ כריסטמס פתחה את העונה במדי הטולסה שוק ועברה באמצע העונה לשורות האינדיאנה פיבר בWNBA. במדי הפיבר ב15 משחקים כריסטמס רשמה עד כה 2.4 נקודות למשחק.

ג'נה סמית' (1.91, 24), שיחד עם הבקעה לקחה לרמת חן את הכרטיס האחרון לחצי גמר הפלייאוף בעונה שעברה, מגיעה אחרי עונה מצוינת בה רשמה בליגה שלנו דאבל דאבל של 19.1 נק' ו-11.4 ריב' למשחק. הזרה הרביעית של רמת חן היא הרכזת קאדיג'ה ראשדן (1.75, 22), בוגרת אוניברסיטת ראטגרס שנבחרה ע"י האל.איי ספארקס בדראפט האחרון בבחירה ה15 ולא נכנסה לסגל. ראשדן נבחרה לחמישייה הראשונה של קונפרנס הביג איסט החזק בעונה האחרונה והובילה את ראטגרס בנק' ואס' למשחק עם 13 ו-3.4 בהתאמה.

בחזית הישראליות, רמת חן החתימה ארבע מהשחקניות ששיחקו בקבוצה אשתקד והוסיפה עוד שלוש. הנשארות הן רגינה גליידה (1.1 נק' למשחק אשתקד), עדי לוקס (4.8 נק'), דניאל חג'ג' וליהי דורון. השמות החדשים בקבוצה הן רוני בן נון שמגיעה אחרי עונה מצוינת בנתניה עם 7.2 נק' ו-3.3 ריב' למשחק, שירי פורת שרשמה בעונה שעברה בפ"ת 7.7 נק' ו-3.7 אס' למשחק, ולירן בוכריס שהגיעה מהבקעה (4.2 נק' למשחק אשתקד)


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();