הופמן. "שמח שהדברים הסתדרו""יבנה היא הבית שלי"
ספסל ,30/07/2012

אלעד הופמן, שזכה להצעות מליגת העל ומקבוצות אחרות בלאומית, חתם לעונה נוספת באליצור יבנה. המאמן נתי כהן: "אנו רואים בו סמל ושחקן בית". הוא מצטרף למטלון, נסטרנקו, שטרקמן, ליוטרין ושם טוב שחתמו מוקדם יותר הקיץ. עפולה החתימה את ברזילי ואל-על.

אחד הישראלים הבולטים בליגה הלאומית בשנים האחרונות, אלעד הופמן, ישחק גם בעונה הבאה באליצור יבנה. הגארד, שהחזיק בהצעות מליגת העל ומהלאומית, חתם הבוקר לעונה שלישית ברציפות בקבוצה והרביעית בסך הכל.

הופמן, שגדל במכבי רחובות ועשה את צעדיו הראשונים בבוגרים בגליל עליון, שיחק בעבר שנתיים באליצור רמלה ועונה נוספת בהוד השרון לפני שהגיע לראשונה ליבנה בעונת 07/08. הוא רשם 16.2 נק' למשחק וחזר לסיבוב שני בליגת העל, הפעם במדי בני השרון שנתנה לו חוזה ארוך טווח.

אחרי עונה אחת בלבד הוא חזר ליבנה ומאז הוא שם. לפני שנתיים הוא נבחר לשחקן העונה הישראלי בליגה ואשתקד הוביל את קבוצתו לחצי גמר הפלייאוף כשהוא רושם 18.1 נק', 5.2 ריב' ו-3.2 אס' בממוצע למשחק.

הופמן מצטרף לנועם מטלון, איגור נסטרנקו, יונתן שטרקמן, ייבגני ליוטרין, ליאור שם טוב ולשחר ברושי היבנאי שחוזר לקבוצה לאחר עונה במכבי גדרה (ארצית).

אלעד הופמן: "אליצור יבנה היא הבית שלי ולאחר קיץ ארוך אני שמח שהדברים הסתדרו על הצד הטוב ביותר. לא סוד שבחנתי אפשרות להצטרף למספר קבוצות בליגת העל אבל בחרתי להישאר ביבנה בה אני נחשב לשחקן מוביל. הכימיה עם המאמן נתי כהן וההנהלה תרמו רבות להחלטה. אני מקווה שנגיע להישגים היפים כפי שהיה בשנתיים האחרונות ואולי אף מעבר לכך".

מאמן הקבוצה, נתי כהן: "אנו שמחים מאוד שאלעד בחר להמשיך איתנו עוד עונה, אנו רואים בו סמל ושחקן בית ולכן ההחתמה שלו הייתה חשובה מאוד למועדון. אלעד הוא אליצור יבנה והשחקן שהכי מזוהה איתנו ואני מאד שמח שהוא בחר להישאר. המשמעות של אלעד בקבוצה היא הרבה מעבר להיבט המקצועי".

היו"ר שאול דוד מרוצה: "אנחנו מאוד שמחים ששחקן ברמתו ממשיך איתנו. הופמן צמח במועדון, הוא כשרון יוצא מן הכלל ובכל עונה בנינו את הקבוצה סביבו. אלעד מאוד מחובר לקהילה המקומית ולנו היה חשוב הקשר עם האוהדים. ההנהלה עשתה את כל המאמצים להשאירו ואנו שמחים על התוצאה".

החתמות גם בעפולה
---מאת חגי פלק---

הפועל עפולה החתימה שני שחקנים בעמדות הרכז: רותם ברזילי ששיחק בעונה האחרונה באליצור רמלה ולפני כן ביקנעם/מגידו. ברזילי הוא בוגר מחלקת הנוער של קריית מוצקין. הרכז המחליף יהיה עומר אל-על, מכפר תבור, בוגר אקדמיית וינגייט שגדל במחלקת הנוער של עמק יזרעאל.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();