שארדיי יוסטון
צילום: מוטי קלינגרשארדיי יוסטון חתמה באשדוד
ספסל ,18/06/2012

הדאבליסטית מכבי אשדוד החתימה את הפורוורדית של פיניקס מהWNBA, שארדיי יוסטון, לעונה הקרובה. זו תהיה העונה השלישית ברציפות של יוסטון בישראל, ורביעית סה"כ.

שארדיי יוסטון (26, 1.83) תחזק את הקו הקדמי של מכבי אשדוד בעונה הקרובה. יוסטון זכתה בעונה שעברה באליפות הWNBA עם מיניסוטה, זו הייתה עונתה הרביעית במועדון. לפני 4 חודשים נשלחה יוסטון בטרייד לפיניקס מרקורי וב8 משחקים בינתיים היא קלעה 11.9 נקודות והוסיפה 4.1 ריבאונדים ב-25.6 דקות למשחק. יוסטון היא הזרה הראשונה שחותמת באשדוד לעונה הבאה, בקבוצה מעוניינים להשאיר גם את הMVP של העונה שעברה, פלנט פירסון.

עונת 2012/13 תהיה עונתה הרביעית של יוסטון בישראל, והשלישית ברציפות אם כי רק פעם אחת היא שיחקה עונה מלאה. לקראת סוף העונה שעברה הצטרפה יוסטון למכבי רמת חן, ורשמה שם 19.5 נקודות ו-9.8 ריבאונדים בחמישה משחקים אך לא הצליחה לעזור לקבוצה להגיע לפלייאוף.

בעונת 2010/11 שיחקה יוסטון חצי עונה באליצור רמלה, וזכתה עם הקבוצה בדאבל. היא רשמה 17.3 נקודות ו-8.0 כדורים חוזרים למשחק בפלייאוף.

עונתה הראשונה בישראל הייתה ב08/09 במדי בנות השרון, עונה אשר בסיומה זכתה במירב קולות המאמנים בסקר שחקנית העונה, לאחר שרשמה 24.8 נקודות ו-10.2 ריבאונדים למשחק.

יוסטון היא בוגרת אוניברסיטת קונטיקט, והייתה הבחירה ה30 בסה"כ בדראפט 2008. היא התגלתה כגניבה אדירה והשיגה יותר הצלחה אישית בWNBA במדי מיניסוטה מאשר בקולג'. בעונתה השנייה בליגה היא אפילו נבחרה למשחק האולסטאר וקלעה בו 16 נקודות.
פרט לישראל שיחקה יוסטון גם בסלובקיה, צרפת, וצ'כיה.

מחוץ למגרש יוסטון פעילה בפרויקט YOU, ארגון אשר היא הקימה למען קידום, חינוך והעצמת בני נוער.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();