אלישה קלארק
צילום: מוטי קלינגרקלארק ממשיכה ברמה"ש
ספסל ,23/05/2012

אלישה קלארק, המשחקת בימים אלו במדי הסיאטל סטורם, חתמה לעונה נוספת ברמת השרון. גם יעל אהרונוב תמשיך לעונה רביעית.

פחות מחודשיים לאחר שסיימה את העונה, רמת השרון מיהרה להחתים את אחת השחקניות המשמעותיות ביותר שלה בעונה שעברה. אלישה קלארק, המשחקת על תקן ישראלית, תמשיך ברמה"ש גם בעונה הבאה.

יעל אהרונוב, שחקנית רמה"ש בשלוש העונות האחרונות, תמשיך גם היא. אהרונוב שיחקה 19.3 דקות למשחק בעונה שעברה ורשמה 3.9 נקודות ו-1.4 אסיסטים למשחק.

עבור קלארק זו תהיה עונה השלישית בישראל, אחרי שב2009/10 שיחקה בהפועל ראשל"צ. קלארק נבחרה לחמישיית העונה ע"י מאמני הליגה בעונה החולפת, כאשר רשמה 15.1 נקודות ו-8.2 כדורים חוזרים לערב. קלארק דייקה ב54.3% לשתי נקודות ו-39.2% מעבר לקשת, שישית בליגה בשתי הקטגוריות, והובילה את האדומות למקום השני בטבלה.

קלארק, שקיבלה זימון לנבחרת ישראל, נכנסה הקיץ בפעם הראשונה בקריירה לסגל הסופי של קבוצת WNBA, ובחרה להישאר בסיאטל. בינתיים היא לא שותפה בשני המשחקים של הסטורם העונה.

״אני מאוד שמחה שהצלחנו להחתים את אלישה לעוד עונה״, סיפרה אורנה אוסטפלד, מאמנת רמת השרון. ״כולם יודעים שהיא שחקנית מצוינת אבל מבחינתי מה שלא פחות חשוב זה שהיא בן אדם. היא מנהיגה, עובדת קשה ומוכנה לעשות הכל עבור הקבוצה״, היא הוסיפה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();