רייט ויאנג


הערב: משחק מס' 2 ברמלה
אורלי קלינגר ,22/04/2012

אחרי ההפסד הדרמטי באשדוד במשחק 1, רמלה חוזרת הביתה למשחק שהיא חייבת לנצח כדי לשמור על סיכויי האליפות בחיים. שתי הקבוצות עשו הרבה טעויות במשחק הראשון שהן מקוות לתקן, אבל בפלייאוף בסוף רק מספר אחד נחשב. היום זה 1 – 0, מה יהיה אחרי 40 דקות נוספות?

אליצור רמלה – מכבי אשדוד, 19:00, קריית מנחם, ערוץ ONE
שישה איבודים של לייני סלווין ושבעה איבודים של טנישה רייט במשחק 1 היו יחד יותר מכמות האיבודים של אשדוד (11) במשחק, ורמלה כקבוצה סיימה עם 18. כאשר הקו האחורי הכל כך מנוסה של רמלה מאבד יותר מפי שתיים מהממוצע שלהן, ובערב בו רייט מסיימת עם 3 מ13 מהשדה במשחק אולי הכי גרוע שלה העונה, רמלה לא באמת יכלה לצפות לנצח. אם אשדוד הייתה גם קולעת יותר מ60% מהקו, יכול להיות שזה לא היה נגמר בכזו דרמה. אשדוד מצידה צריכה לחשוב מה קרה לה ברבע השלישי, בו היא קלעה רק 5 נקודות, שכמעט עלה לה במשחק.

עוד נקודה למחשבה ברמלה היא אליינה בירד, שחייבת להפסיק לקחת זריקות מחוץ לצבע כי ה36% שלה מהשתיים ו-15% מהשלוש בחמישה משחקי פלייאוף זה כבר לא מקרי. בירד אמנם שומרת טובה מאד והופכת את הרוטציה של רמלה בקו האחורי לעמוקה למדי, אבל חוסר השמירה של אשדוד עליה (וגם של רמה"ש) כבר הפך למביך וזה פוגע ברמלה. לרמלה אין פריווילגיה להתפשר על זריקות לא טובות, וזה מה שבירד עושה באופן די קבוע (3 מ11 במשחק הראשון).

רמלה תצטרך להמשיך לשמור באותה אינטנסיביות, שכפי ששמענו מאשדוד אחרי המשחק – לא הפתיעה את אשדוד אבל עדיין עבדה מצוין. אשדוד קלעה ב35% מהשתיים והתפתתה ל19 שלשות, מהן נכנסו רק 5. דנסון הצליחה לקחת רק 4 זריקות, פירסון דייקה ב4 מ11 כי רוב הזריקות שלה היו קשות – או בקיצור, אשדוד לא שיחקה ליתרונות שלה התקפה.
אך הקלישאה הידועה אומרת שקבוצות טובות מנצחות גם ימים רעים, ואת זה בדיוק אשדוד הצליחה לעשות בזכות האנרגיות האדירות בהגנה והרצון להיות ראשונות לכל כדור.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();