ריד מול בירד
צילום: מוטי קלינגרהערב: משחק מס' 4 ברמלה
ספסל ,11/04/2012

אליצור רמלה תארח הערב (19:00) את רמת השרון במטרה להשיג ניצחון שלישי ולהעפיל לגמר הפלייאוף. רמת השרון תנסה להמשיך במסורת ניצחונות החוץ בסדרה ולכפות משחק חמישי.

אליצור רמלה - רמת השרון, 19:00, שידור ישיר בערוץ 1
האם רמלה תצטרף לאשדוד כבר הערב לשחזור של סדרת הגמר של העונה שעברה או שרמת השרון תכפה משחק חמישי אצלה בבית ביום ראשון?

פרט למשחק השני בו רמלה לא ממש הייתה בתמונה, קיבלנו עד כה סדרה מעניינת ושקולה. ברמת השרון נהנו מסדרה נפלאה של ג'יה פרקינס, שבמיוחד בשני המשחקים הראשונים הייתה פשוט בשיאה. מה שעשה את ההבדל ברמה"ש בניצחון במשחק השני היה דווקא הספסל, שסיפק 20 נקודות במשחק 2 לעומת 6 נק' בממוצע בשני המשחקים האחרים. רמה"ש סובלת בסדרה הזו מאחוזים נמוכים מאד מהשלוש ומקו העונשין, המפתח שלה יהיה כרגיל לשמור על הכדור כדי למנוע מרמלה לרוץ, לקבל החלטות טובות שיובילו לזריקות טובות ולקוות שאלישה קלארק ו/או אמבר הולט יופיעו הערב.

לרמלה יש הרבה סיבות לאופטימיות הערב, לאור המשחק המצוין של אמבר האריס ביום ראשון שנראה כשהשיב לה את הביטחון ויותר חשוב מכך, את הביטחון של חברותיה לקבוצה בה. ההופעה של טנישה רייט במשחק 3 גם הבהירה לכל מי שפיקפק במוטיבציה של רמלה העונה, אל לכם לזלזל בליבה של אלופה. ברמלה רוצים מאד לנצח הערב ולסיים את הסדרה בבית. כדי שזה יקרה רמלה תצטרך לשמור לא פחות טוב מבמשחק הקודם, ולסמוך על המנהיגות המנוסות שלה - רייט, וולינגהאם וסלווין.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();