המשחק הורוד בעונה הקודמת


מחר: "המשחק בורוד" לזכרה של נורית מעוז
ספסל ,30/10/2011

שביתה או לא, מחר (יום ב') בשעה 19:30 באולם אורנים (שידור ישיר בערוץ ONE) תקיים רמת השרון את המשחק הורוד המסורתי שהשנה מוקדש לזכרה של אמה של עוזרת המאמנת, תמר מעוז.

בשנים האחרונות הנהיגו רמת השרון וחברת התרופות רוש, הספונסרית של הקבוצה, מסורת לפיה משחק פתיחת העונה בליגה מוקדש למאבק בסרטן השד והופך לאירוע צבוע בורוד, צבע המאבק. השנה, יוקדש המשחק לנורית מעוז ז"ל, אמה של תמר פלמון מעוז, עוזרת המאמנת בקבוצה.

נורית מעוז, שהיא ובעלה נוח נרצחו לפני כחודשיים, חלתה לפני מספר שנים והחלימה, אולם בחודשים האחרונים לחייה גילתה כי חלתה שוב. ברמת השרון הציעו לפלמון מעוז להקדיש את המשחק לאמה, והמשפחה נענתה בחיוב. "זו לא היתה רק החלטה שלי", סיפרה פלמון מעוז. "דודה שלי, שהיתה מאוד קרובה לאמא, מייד הסכימה, וסבתא שלי ממש התרגשה. גם המשפחה המורחבת תגיע למשחק, וברור שיהיה לי מאוד קשה. אבל הקושי מלווה אותי מאז שזה קרה, ואני מקווה שאצליח להתרכז במשחק".

גם מאחורי קבוצת הילדות שתעלה עם הבוגרות לפרקט בטקס הצגת השחקניות יש סיפור אנושי כואב. הקבוצה תעלה בבגדי המשחק שלה, עם חולצות שנכתב עליהן "קרן", לזכרה של קרן אגמון שנפטרה מסרטן, אמה של אור, אחת הילדות. גם משפחת אגמון הבטיחה את נוכחותה באולם, ויוסי, האבא שתרם את הביגוד, אף יעלה איתן לפרקט.

רמת השרון אמורה לפגוש את מ.כ הבקעה, העולה החדשה מהליגה הלאומית המאומנת ע"י רפי בוגטין, עוזר המאמנת של אורנה אוסטפלד בחמש העונות האחרונות.

במסיבת עיתונאים שנערכה היום, מספר שעות לאחר הודעת השחקניות כי לא יעלו לפרקט במצב הקיים של ארבע זרות, התייחסה יו"ר רמת השרון, רחל אוסטרוביץ', לאי-וודאות שאופפת את המשחק: המשחק הוורוד יתקיים. "מי שישחק הן אלה שלא ישבתו. אני מקווה שכולן יכבדו את הכדורסל, את 'המשחק בוורוד' ואת זכרה של נורית מעוז ז"ל", אמרה אוסטרוביץ'.

במסיבת העיתונאים של השחקניות אשר נערכה קודם לכן כאמור, התייחסה גם ליעד סואץ-קרני לנושא: "אנחנו אוהבות ומעריכות את תמר, מאוד קשה לנו עם העניין הזה. אנחנו רוצות שהמשחק יהיה מכובד, אם אפשר שהמשחק יהיה משחק ראווה הבנות יקיימו אותו, יעלו למגרש וייתנו כבוד. אבל אם זה יהיה משחק ליגה לא נוכל לשבור שביתה עם כל הצער והכאב, והם גדולים לכולנו. תמר והכבוד להורים שלה חשוב לנו, אנחנו קוראות לקבוצות להפוך את המשחק לראווה ואנחנו נשתתף בו".
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();