קלארק במדי ראשל"צ


חיזוק משמעותי לרמת השרון
ספסל ,14/09/2011

רמת השרון הודיעה כי אלישה קלארק האמריקאית, אשר שיחקה בהפועל ראשון לציון בעונה הקודמת, חתמה במועדון על תקן ישראלית בזכות שורשיה היהודיים.

אלישה קלארק (24, 1.80), אשר רשמה 16.3 נקודות ו-9.4 ריבאונדים בעונה מצוינת במדי הפועל ראשל"צ בעונה שעברה, מצטרפת לרמה"ש על תקן ישראלית.

שורשייה היהודיים של קלארק התגלו כבר בעונה שעברה, כאשר התברר כי היא מכירה את כל החגים, ואף מדברת כמה מלים בעברית, ולכן היא החלה בתהליך של קליטת עלייה.

קלארק היא בוגרת אוניברסיטת מידל טנסי סטייט. היא נבחרה לשחקנית השנה בקונפרנס הסאן בלט בשנתיים האחרונות, כאשר קלעה יותר כ28 נק' למשחק בממוצע. היא נבחרה בסיבוב השני של דראפט הWNBA לשנת 2010 ע"י סאן אנוטניו אך לא נכנסה לסגל הסופי. העונה החולפת הייתה הראשונה שלה מחוץ לארה"ב.

אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה, יודעת שההחתמה של קלארק היא שדרוג רציני של הקבוצה. "אין ספק שהיא מהווה חיזוק רציני. כשהיא משחקת כגבוהה, אין לה בעיה להוציא את השומרת שלה ולקלוע משלוש או לחדור בכוח לסל, וכשהיא משחקת כגארדית, היא יכולה לקחת את השומרת שלה פנימה ולנצל את יתרון הגובה והכוח שלה. אני חושבת שתהיה לנו קבוצה מאוד אטרקטיבית", היא סיכמה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();