זרה שלישית לרמת השרון
ספסל ,17/07/2011

אחרי החתמתן של ג'יה פרקינס ופורשה פיליפס, החתימה הערב רמת השרון את מאוריטה ריד, קומבו גארד שהצטיינה ביורוליג בעונה שעברה.

מאוריטה ריד (26, 1.73), בוגרת אוניברסיטת מיאמי אשר משחקת בשתי עמדות הקו האחורי, היא הזרה השלישית של רמת השרון לעונה הקרובה.

ריד שיחקה שנתיים בג'וניור קולג' לפני שעברה למיאמי, שם קלעה 15.3 נק' והורידה 5.6 ריב' למשחק. ריד לא נבחרה בדראפט ועברה לשחק בשבדיה בעונת 08/09. עונה לאחר מכן עברה לירטאס אירבן ושיחקה עמן ביורוקאפ, שם קלעה 19.3 נקודות למשחק. לאחר ההדחה מהיורוקאפ ריד עברה לליגה הפולנית, שם הפכה למלכת הסלים עם 21.3 נקודות, 5.7 ריבאונדים ו-4.7 חטיפות למשחק.

בעונת 10/11 שיחקה ריד בגוספיץ' הקרואטית, ונבחרה לחמישיית העונה של היורוליג, אחרי שהעמידה מספרים של 17.3 נקודות, 5 ריבאונדים, 5.3 אסיסטים (שנייה במפעל) ו-3.8 חטיפות (ראשונה במפעל) למשחק. גוספיץ' שיחקה גם במסגרת הליגה האדריאטית, שם נבחרה ריד לרכזת השנה עם 13.8 נק' ו-4.7 אס' למשחק.

אורנה אוסטפלד, מאמנת רמת השרון, סיפרה כי כבר בעונה שעברה חשבה להחתים את ריד. "אז זה לא הסתדר, הפעם כן. היא יכולה לשחק בשתי עמדות הגארדיות, היא שומרת, עוזרת בריבאונד, ויחד עם ג'יה יש לנו שתי שחקניות מאוד מסוכנות. שתיהן גם שומרות מצוינות עם ידיים זריזות, ועם נועה, אילת ויעל, אנחנו מסודרים בעמדות הגארדיות", היא סיכמה.

ריד מצטרפת כאמור לפרקינס ופיליפס, נועה גנור, איילת כהן ויעל אהרונוב ברמה"ש.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();