פרקינס חוזרת


פרקינס חוזרת לרמה"ש
ספסל ,14/07/2011

ג'יה פרקינס, אחת הזרות הטובות ביותר ששיחקו בישראל, חתמה ברמת השרון אותה הובילה לאליפות לפני שנתיים, ותחזור לעונה רביעית בארץ הקודש.

ג'יה פרקינס, אשר זכתה עם רמה"ש באליפות בעונת 08/09 ונבחרה לחמישיית העונה בשתי עונותיה ברמה"ש (07/08 ו-08/09), חוזרת לאדומות. פרקינס הצטרפה לאדומות בסוף נובמבר 2008 ועזרה להוביל את הקבוצה עד האליפות, הרבה בזכות 22.3 נק' למשחק במשחקי הפלייאוף. בעונת 07/08, פרקינס קלעה 20 נקודות למשחק ב-55.3% ל-2. היא גם הוסיפה 5.2 ריבאונדים ו-2.4 אסיסטים למשחק. פרקינס הגיעה לראשונה לישראל בעונת 06/07, ושיחקה עשרה משחקים בבנות השרון לפני שנאלצה לעזוב עקב מחלתו של אביה.

פרקינס (29, 1.73), משחקת כיום זו העונה השביעית שלה ב-WNBA. העונה היא עברה בטרייד לסאן אנטוניו סילבר סטארס, ובינתיים היא רושמת 14.2 נק' ו-4.0 ריב' ב-25.3 דקות למשחק. לפני כן שיחקה חמש עונות בשיקגו, ושתי עונות בשארלוט.

פרקינס נקשרה לרמת השרון גם בזכות בתה אלירה, היום כבת שמונה, שהגיעה איתה לארץ וכבר בשנה הראשונה נקשרה לכל אנשי הקבוצה ולאוהדים. פרקינס הבינה שבישראל היא ובתה קיבלו יחס שלא היה לה במקומות אחרים, והבהירה לסוכנת שלה כי תהיה מוכנה להתפשר כלכלית, העיקר לשחק ברמת השרון.

רמת השרון מצידה עשתה מאמצים מיוחדים על מנת להחזיר את פרקינס, והיום נסגרו כל הקצוות. "אין ספק שזו החתמה משמעותית", אומרת אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה. "ג'יה שחקנית שנותנת תפוקה משני צידי המגרש, ובאליפות של 2009 היה לה חלק נכבד ביותר. בכל פעם שהיינו צריכים סל, היא היתה שם. מאחר שהיא כבר ותיקה אצלנו, אני מקווה שהיא תיתן את האיזון בקבוצה בין הישראליות לכל הזרות החדשות שנביא", היא סיכמה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();