עוברת לאשדוד


אשדוד מתחזקת: דורי, פירסון ושילדס חתמו
ספסל ,13/07/2011

מכבי אשדוד החתימה את קפטנית רמה"ש בעונה שעברה, מירב דורי, ואת מלכת הסלים בעונה החולפת אשלי שילדס. אם זה לא מספיק, הוחתמה גם פלנט פירסון. ברמה"ש ימשיכו לעונה נוספת גנור, כהן ואהרונוב.

מכבי אשדוד, אשר תשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ לראשונה בתולדותיה, פתחה את הקיץ עם החתמות מרשימות. מירב דורי, שחקנית נבחרת ישראל ורמה"ש בשנים האחרונות, הצטרפה יחד עם הזרות אשלי שילדס ופלנט פירסון. נעמי קולודני תמשיך בקבוצה לעונה נוספת.

שילדס הייתה מלכת הסלים של הליגה בעונתה הראשונה בארץ בנתניה, עם 23.3 נק' למשחק (53.4% ל2, 36.4% ל3) והוסיפה 6.6 ריב' למשחק. בעונה שעברה, דורי שיחקה ב17 משחקים בעונה הרגילה ורשמה 11.1 נק' (39.8% ל2, 42% ל3) ב-28 דקות לערב.

עבור פירסון זו תהיה עונה חמישית בארץ, אחרי ששיחקה שנתיים ברמת חן ושתי עונות ברמלה. בעונת 09/10 פירסון הצטרפה לרמלה באמצע העונה, ורשמה 23.4 נק' ו-10.4 ריב' למשחק בעונה הרגילה. כזכור, פירסון נפצעה בכתף במהלך משחק גמר גביע המדינה ועזבה את רמלה לפני סדרת הגמר.
בעונה שעברה שיחקה פירסון בטוריקה, ורשמה 17.0 נק' ו-8.0 ריב' ב-29.0 דקות למשחק.

ברמה"ש אמנם איבדו את דורי אך הצליחו להשאיר שלוש שחקניות. עבור כהן זו תהיה השנה הרביעית ברמת השרון, לאהרונוב שלישית ולגנור שנייה. "אין כמו בבית", סיפרה כהן. "כשהצטרפתי לרמת השרון ייחלתי לעצמי שזה יהיה הבית השני שלי אחרי ירושלים (אס"א, שם כהן גדלה), וזה מה שקרה. לכן, הכי טבעי וברור בשבילי להמשיך בבית".

"מבחינתנו הן שחקניות בית לכל דבר", אמרה אורנה אוסטפלד. "עם איילת זה ברור, ולא היינו נקשרות לארבע שנים אם לא היה בינינו חיבור כזה. נועה אמנם הגיעה רק בעונה שעברה, והיא גם נתנה עונה טובה מאוד וגם התגלתה כבן אדם מקסים. לגבי יעל, מעבר לעובדה שהיא שחקנית נשמה מדהימה וסמל לכל הילדות הצעירות במחלקה, היא וההורים שלה זה כבר משפחה עבורנו. מהרגע הראשון של המשא ומתן, כל השלוש נתנו לנו את ההרגשה שהן מאוד רוצות לשחק ברמת השרון, ואני מאוד שמחה לגלות שחקניות שמעריכות מה שהמועדון הזה נותן להן ועושה עבורן".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();