ראגוז הצטרפה לאנדה רמה"ש באירופה
ליאור קלינגר ,30/01/2005

מריאנה ראגוז, ששיחקה בהפועל תל אביב מתחילת העונה עברה לרמת השרון ותשתתף במשחקי הקבוצה באירופה. הפועל תל אביב הבינו כי סיכויי הקבוצה להפעיל לפלייאוף העליון שואפים לאפס וכי אין סכנה גם שהקבוצה תרד ליגה והחליטו לשחרר את ראגוז לטובת שני הצדדים. רמת השרון מיד קפצה על המציאה. תגובתה של ראגוז ופרטים על דיל לפיינל פור בהמשך הכתבה.


כאשר נותרו עוד ארבעה משחקים לסיום העונה הפועל תל אביב נמצאת במקום השביעי עם שישה ניצחונות ושמונה הפסדים כאשר רק שש הראשונות עולות לפלייאוף העליון. להפועל נשארו משחקים קשים מול רמת השרון, בני יהודה, רעננה הרצליה ואליצור רמלה. הפועל חיפה/מוצקין מדורגת שישית עם מאזן 7-7 ונותרו לה משחקים נגד אשדוד וירושלים ולכן אפשר להבין מדוע הפועל ת"א פשוט ויתרו על שארית העונה.

אנדה רמת השרון תשחק בעוד שבועיים בפיינל פור האיזורי בקונפרנס דרום של היורוקאפ, ושמחו מאד לחזק את הקבוצה בשחקנית נפלאה כמו מריאנה ראגוז. "הפועל תל אביב שיחררו אותה מסיבות שלהם, וברגע שהיא הוצעה לנו בשמחה קיבלנו אותה לקבוצה באירופה", אמרה רחל אוסטורביץ'. אין ספק שכל קבוצה שיכלה להרשות לעצמה הייתה עושה זאת בלי לחשוב פעמיים, אבל ראגוז מספרת שרמת השרון הייתה האופציה היחידה שעמדה על הפרק.

ההחלטה נפלה ביומים האחרונים ולאחר אימון ראשון ברמת השרון, דיברה ראגוז על קבוצתה החדשה: "רמת השרון קבוצה מאד טובה עם שחקניות מאד טובות, אבל זה יהיה אתגר להצטרף לקבוצה חדשה באמצע העונה. זו העונה הרביעית שלי בישראל ואני מכירה את כל הבנות אז אני חושבת שאוכל להסתגל די מהר".

ראגוז כאמור תוכל לשחק רק באירופה, הפיינל פור האיזורי יתקיים בתשיעי ובעשירי לפברואר ואם רמת השרון תעבור אותו ישארו לה עוד ארבעה משחקים מקסימום. ראגוז הודתה שיהיה לה קשת לשבת על הספסל בימי שני אבל היא שלמה עם הצעד שעשתה: "לשחק באירופה ברמות הגבוהות הייתה אחת המטרות שלי כבר מספר שנים, ואני חושבת שלקבוצה הזו יש סיכוי מצוין להעפיל לפיינל פור".

צחוק הגורל קבע שביום שני תארח רמה"ש דווקא את הפועל תל אביב, ובמקום לקלוע 20 נקודות לאורחות ראגוז תשב על ספסל המקומיות. "אני מאחלת להפועל את כל הטוב שבעולם, אני אוהבת את שתי הקבוצות ואני חצויה באמצע", התייחסה ראגוז לאירוניה. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו כדי להודות להפועל, אני אוהבת אותם, הם היו נהדרים אלי והתקופה שלי שם הייתה אחת הטובות בחיי".

חבילת תיור מיוחדת לפיינל פור האזורי באיסטנבול
משרד הנסיעות פרוגרס, המטפל בנסיעותיה לחו"ל של אנדה רמת השרון מציע לאוהדי הקבוצה לצאת למשחקי הפיינל פור האזורי באיסטנבול. היציאה לאיסטנבול תהיה בבוקר המשחק הראשון מול בורגאס הבולגרית ב-9 בחודש. החזרה ב-11 בחודש למחרת היום השני של המשחקים.
עלות החבילה 350 דולר. החבילה כוללת: טיסה, מלון בדרגת תיירות של 4 כוכבים, על בסיס לינה וארוחת בוקר, העברות משדה התעופה וחזרה וכרטיסי כניסה למשחקים. פרוגרס מאפשר הסדר תשלומים נוח מאד – 10 תשלומים בכרטיס אשראי.
טלפונים: 03-9058804 או 03-9318554.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();