יוכלו שוב לחייך ברמה"ש?


ווילסון בחוץ, זלוס בפנים
ספסל ,23/01/2011

בעקבות רצף שלושת ההפסדים, באלקטרה רמה"ש החליטו לבצע את השינוי המתבקש. לינדזי ווילסון שוחררה, ובמקומה הוחתמה שאבונטה זלוס - הגארדית המוכשרת של האינדיאנה פיבר. ביום חמישי מול רמלה היא תערוך את משחק הבכורה.

ברמת השרון מקווים ש-שאבונטה זלוס (1.78, 24), שחקנית האינדיאנה פיבר בעונה האחרונה, תהיה הפתרון לכל הצרות שפקדו את הקבוצה העונה. זלוס, שקלעה בקיץ האחרון 5.9 נקודות ב-27.0 דקות למשחק באינדיאנה בעונתה השנייה בליגה, על הנייר בהחלט אמורה להוות שיפור משמעותי.

זלוס מחליפה את לינדזי ווילסון, שעוזבת עם ממוצעים של 9.7 נקודות, 6.3 אסיסטים ו-5.3 איבודים למשחק. ווילסון כזכור החליפה בפגרה את אלכסיס הורנבאקל, ששוחררה בעקבות מספרים די זהים.

זלוס, בוגרת מכללת פיטסבורג שנבחרה לחמישייה הראשונה של הביג איסט בשלושת עונותיה האחרונות, הייתה הבחירה ה11 בדראפט ב-2009 ע"י דטרויט. היא רשמה עונת רוקי מצוינת עם 11.9 נקודות ו-1.8 אסיסטים למשחק ונבחרה בסיום העונה לחמישיית הרוקיות. בפלייאוף זלוס קלעה 15.6 נקודות למשחק עבור דטרויט, בחמישה משחקים.

את הקיץ האחרון פתחה זלוס במדי טולסה שוק, שהחליפה בליגה את דטרויוט, אבל אחרי ארבעה משחקים הועברה לאינדיאנה, שם שיחקה עם הקו האחורי הנוכחי של בנות השרון (בריאן ג'אניוארי וג'נה מוריס).

את העונה האירופית הנוכחית התחילה בטי.טי ריגה ששיחקה ביורוליג, ורשמה שם ממוצע של 16 נקודות למשחק, 3 אסיסטים ו-4 ריבאונדים.

זלוס תערוך את בכורתה בליגה הישראלית רק ביום חמישי, מול לא אחרת מאשר אליצור רמלה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();