ביום שני: המשחק הורוד
ספסל ,30/10/2010

לרגל סיום חודש המודעות העולמי למאבק בסרטן השד, ייערך ביום שני במסגרת המחזור השלישי בליגת העל "המשחק הורוד". אלקטרה רמת השרון תארח את אליצור נתניה, כאשר תלבושות השחקניות וכדור המשחק יהיו בצבע ורוד.
בלוג חדש של קרין - לחצו כאן!

אלקטרה רמת השרון - אליצור נתניה, 19:30, אורנים, שידור ישיר בערוץ 23
הערב מציינת ליגת העל לנשים את המודעות למאבק בסרטן השד. אלקטרה רמה"ש, אשר נרתמה לפני מספר שנים למאבק בשיתוף עם חברת התרופות ROCHE, תארח את אליצור נתניה למשחק שכולו ורוד.

"במהלך השנים שלנו עם חברת 'רוש' נפגשנו עם לא מעט נשים חולות ומחלימות, ולמדנו משהו על מאבקים, על ניצחונות ועל פרופורציות בחיים", סיפרה יו"ר אלקטרה רמה"ש, רחל אוסטרוביץ'. "'המשחק הורוד' הינו תרומתנו הצנועה למען הגברת המודעות לסרטן השד ומלחמה במחלה, ואני מקווה שהאולם יהיה מלא", היא הוסיפה.

אמירה לידר, מנהלת קשרי חוץ ואחריות חברתית בחברת רוש, התייחסה גם היא לאירוע המיוחד: "חודש המודעות לסרטן השד, החל באוקטובר, מדגיש את חשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד. כיום 90 אחוזים מהמטופלות יכולות להירפא בזכות הגילוי המוקדם והטיפולים המתקדמים. חודש המודעות נותן המון כוח לנשים החולות וגם לבני משפחתן, ובסופו של דבר מדובר בהצלת חיים ושיפור ניכר באיכות חיי המטופלות".

"בשלוש השנים שלי ברמת השרון, המפגשים עם נשים חולות ומחלימות היו אחד הדברים היותר מרגשים שעברתי", סיפרה קפטנית הקבוצה, מירב דורי. "שמענו סיפורים מדהימים, למשל על חולה שהייתה מאושפזת בבית החולים 'לניאדו' בנתניה, ואחרי שהחלימה הגשימה חלום ישן, עשתה קורס טיס וטסה מעל בית החולים. זה היה הניצחון שלה, וזה ניצחון הרבה יותר חשוב מכל ניצחון שלנו על המגרש. אם המשחק הורוד יעזור במשהו לנשים האלה, עשינו את שלנו", היא סיכמה.

במסגרת קרן 'כולן מנצחות' המיועדת לרווחת חולות הסרטן בישראל, אשר הוקמה ע"י 'אלקטרה' רמת השרון וחברת רוש, גויסו עד היום כ- 800,000 שקלים לטובת רווחתן של נשים חולות ומחלימות וממחלת הסרטן.

וכעת כמה מילים על המשחק עצמו. רמה"ש מגיעה עם מאזן מושלם לאחר שני ניצחונות ובהחלט רוצה להמשיך במגמה. נתניה התאוששה בשבוע שעבר מהתבוסה המפתיעה להפועל ראשל"צ, עם ניצחון דחוק על בנות השרון.

בנות השרון - הפועל ראשון לציון, 18:45, אולם אביב
שלוש קבוצות מתהדרות ערב המחזור השלישי במאזן מושלם. הדאבליסטית מרמה"ש, רמת חן ו... הפועל ראשון לציון. אחרי שמחצה את נתניה במחזור הפתיחה, הפועל ראשל"צ לא התקשתה בשבוע שעבר מול הפועל ת"א. בבנות השרון מתוסכלים מאד מההפסד בנתניה בשבוע שעבר, ובהחלט לא מקלים ראש במשחק מול העולה החדשה.

אליצור מקלארן חולון - מכבי אשדוד, 21:00, קריית מנחם
חולון ממשיכה לארח את משחקיה ברמלה ומצפה ליום בו רמלה תהיה במשחק חוץ ותאפשר לה לשחק בשעה נורמלית. אשדוד עדיין לא נמצאת בכושר שבו היא מצפה להיות וזה עלה לה בשני הפסדים העונה ואף בחילוף הזרה השני של הליגה. משחק מול חולון הוא בהחלט הזדמנות לגרוף ניצחון ראשון העונה. תמרה ג'יימס תערוך הופעת בכורה באשדוד, באחד המשחקים הבודדים בהם הקבוצה של עדני דגן לא תסבול מנחיתות קשה בצבע.

הפועל תל אביב - מכבי רמת חן, 19:00, רמת הכובש
הפועל ת"א וחמש השחקניות שלה מארחת לראשונה בביתה החדש בקיבוץ רמת הכובש. רמת חן, אשר ניצחה את רמלה בשבוע שעבר, תוכל לתת הרבה דקות לשחקניות הספסל שלה במשחק חסר כל ערך ספורטיבי.

אליצור רמלה - אליצור ראשון לציון, 19:00, קריית מנחם
רמלה עדיין כואבת את ההפסד בשבוע שעבר ותוכל להוציא מעט תסכול על אליצור ראשל"צ החלשה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();