רכש חדש לאדומות


סנטרית חדשה לרמת השרון
ספסל ,01/08/2010

הדאבליסטית אלקטרה רמה"ש החתימה לעונה הקרובה את שאנטה בלק, בוגרת אוניברסיטת דיוק ושחקנית הטולסה שוק בימים אלה. גם גת מגידו הצטרפה לאלופה.
חדשות נוספות: סאם עברה לחולון.

שאנטה בלק (25, 1.95) היא הזרה השנייה שהחתימו ברמה"ש לקראת העונה הקרובה, לאחר החתמתה של אלקסיס הורנבאקל. בלק היא בוגרת דיוק 2009, ובעונתה האחרונה רשמה 14.5 נקודות ו8.5 ריבאונדים למשחק. היא סיימה את הקריירה שלה כאחת מבין שלוש שחקניות בלבד בתולדות הACC אשר רשמו מעל ל1,400 נקודות, 900 כדורים חוזרים ו-250 חסימות.

בלק הייתה הבחירה העשירית בדראפט 2009 ע"י קונטיקט, שם שיחקה ב33 משחקים עם ממוצעים של 2.9 נקודות ו-3.2 ריבאונדים ב13.0 דקות למשחק.

במהלך הפגרה הועברה בלק לטולסה, שם פתחה העונה ב22 מתוך 24 משחקים ורשמה 6.1 נק' ו-7.3 ריב' ב-22.7 דקות למשחק.

"אני מאוד מרוצה שהצלחנו להחתים אותה", אמרה אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמת השרון. "ראיתי אותה השנה כמה פעמים, וכמה שהיא שחקנית הגנה טובה, זה לא בא על חשבון ההתקפה שלה. היא שחקנית אתלטית, מהירה מאוד יחסית לגובה שלה, שיכולה אפילו לסיים מתפרצות. היא מגוונת, יש לה תנועה טובה מתחת לסל, ולא יהיה פשוט לקלוע מולה", היא סיכמה.

בחזית הישראלית, הוסיפה רמה"ש לסגל את גת מגידו (28, 1.86), סנטרית הפועל ראשון לציון בעונה האחרונה. מגידו, ששיחקה בעבר בליגת העל במכבי אשדוד ומכבי רמת חן, שיחקה בשנים האחרונות בליגת המשנה, בעיקר בראשל"צ. "גת מאוד רצתה לשחק אצלנו", סיפרה מאמנת הדאבליסטית, אורנה אוסטפלד. "בניגוד לשחקניות אחרות, היא לא נבהלה מהעובדה שהיא באה לקבוצה גדולה. אני מאמינה שהיא תוכל להמשיך אצלנו את ההתקדמות שעשתה בשנים האחרונות", היא הוסיפה.

"לא כל יום מקבלים הזדמנות לשחק בקבוצה כמו רמת השרון", הוסיפה מגידו. "מאד שמחתי לשמוע שרוצים אותי. לא רק שזה לא מפחיד אותי, להיפך. אנשים לא שמים לב, אבל תראו איזו התקדמות עשו שם שחקניות כמו איילת כהן ויעל אהרונוב. אפילו מירב דורי ונעמי קולודני עשו קפיצה רצינית. "אני מאמינה בעצמי ומקווה להצליח לפחות באותה מידה".

בלק ומגידו מצטרפות כאמור אל הורנבאקל, נועה גנור, מירב דורי, איילת כהן ויעל אהרונוב החתומות בקבוצה.

מי שהייתה שותפה להצלחת רמה"ש בעונה שעברה, שרי סאם, מצאה לעצמה בית חדש באליצור חולון. סאם (36, 1.83) שיחקה בעבר גם באליצור רמלה ומכבי אשדוד ואשתקד העמידה ממוצעים של 14.9 נקודות, 5.6 ריבאונדים ו-2.3 אסיסטים לערב.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();