בראון במדי חולון


בראון בחולון, הנרי בנתניה
ספסל ,22/07/2010

שתי זרות אשר שיחקו בארץ בעונה שעברה חוזרות למחוזותינו לעונה הקרובה, לקבוצות אחרות. אדווינה בראון חתמה באליצור חולון, ורנדי הנרי סיכמה באליצור נתניה.

רנדי הנרי (1.85, 27), אשר שיחקה בעונה שעברה ביד מרדכי עם הפועל ת"א, חתמה בנתניה לעונה הקרובה. הנר הציגה בעונה האחרונה שורה סטטיסטית מרשימה, עם 22.4 נקודות (רביעית בדירוג מלכת הסלים של הליגה) ו-8 ריבאונדים ב-35.7 דקות לערב. הנרי תשחק בעמדה מספר 4 לצידה של הסנטרית האמריקנית, סטפני ג'יהאן.

"אנו מאוד שמחים להביא שחקנית ברמה שלה", אמר מאמן נתניה, זהר רייזמן. "כולם ראו בעונה שחלפה מה היא מסוגלת לתת. אני בטוח שהיא תעזור לנו רבות בהשגת המטרות שלנו בעונה הקרובה". הנרי מצטרפת אל סטפני ג'יהאן, ליעד סואץ קרני, טלי נוי, אורטל אורן, רוני בן נון ועדי לוקס בנתניה.

פנים מוכרות הרבה יותר הן כמובן אלו של אדווינה בראון (1.75, 32), אשר הצטרפה לסגל של טל נתן באליצור חולון. עבור הסווינגמנית האמריקנית מדובר בקדנציה שנייה בחולון והיא תשתף פעולה עם שחקנית נוספת ששיחקה בארץ הקודש אתשקד - קרי גארדין. בעונה שעברה שיחקה בראון באס"א ירושלים, קלעה 16.9 נקודות והוסיפה 8 ריבאונדים ושישה אסיסטים (סגנית מלכת האסיסטים של הליגה) למשחק. כהרגלה היא גם הייתה מלכת החטיפות של הליגה עם 2.9 לערב.

זו תהיה עונתה השביעית של בראון בישראל, לאחר שהספיקה לשחק בבנות השרון, רמת חן, אשדוד וכאמור ירושלים וחולון.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();