לויצקי הושעתה אך תשחק בנבחרת
ספסל ,16/07/2010

סנטרית נבחרת ישראל, שנכשלה בבדיקת חומרים ממריצים במהלך חודש מרץ, הושעתה לארבעה חודשים רטרואקטיבית, כלומר היא תוכל ליטול חלק בקמפיין הקרוב של הנבחרת בתנאי שתשתלב בתוכנית לעזרה במאבק למלחמה בסמים.

בית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל גזר ביום חמישי עונש השעיה למשך שנה על סנטרית נבחרת הנשים ורמת השרון בעונה החולפת, קטיה לויצקי, בעקבות כשלונה בבדיקת חומרים ממריצים במהלך הפלייאוף.

בפועל תרצה לויצקי עונש השעיה של ארבעה חודשים, שלמעשה חל כבר על שחקנית מאז נתפסה (25 למרץ). המשמעות של כך היא שלויצקי תוכל לעמוד לרשותו של אלי רבי במשחקי מוקדמות אליפות אירופה, שיחלו ב-12 לאוגוסט (משחק ביתי מול סרביה בזיסמן).

לגבי יתרת התקופה יושהה עונש ההשעיה בכפוף לעמידת השחקנית בביצוע מחויבויות למלחמה בסמים. במשך שנתיים תצטרך לויצקי להשתלב בתוכנית שהותוותה על ידי הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות של עיריית אשדוד, אותה אימצו דייני בית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל, כחלק בלתי נפרד מהחלק האופרטיבי של גזר הדין.

כמו כן, גזרו דייני בית הדין המשמעתי, עונש הרחקה על תנאי לתקופה של 3 שנים והתנאי הוא שבמשך 4 שנים מהיום, לא תורשע השחקנית בעבירה הקשורה באופן ישיר או עקיף לשימוש בסמים ובחומרים ממריצים אסורים.

בית הדין המשמעתי הטיל על איגוד הכדורסל לפקח על פעילותה של השחקנית ולפקח על דבר השתלבותה בתוכנית זו ובהתמדתה בכך. כמו כן, האיגוד מחויב לבצע לשחקנית בדיקות לחומרים ממריצים, אחת לחודשיים.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();