כהן מונתה לקפטנית


הנבחרת פתחה באימונים, כהן קפטנית
ספסל ,27/06/2010

נבחרת הנשים של ישראל המתכוננת למוקדמות אליפות אירופה ערכה אימון רשמי ראשון הערב. לירון כהן מונתה לקפטנית הנבחרת במקומה של ליעד סואץ קרני.

נבחרת הנשים החלה את אימוניה היום לקראת מוקדמות אליפות אירופה שיתייקמו בחודש אוגוסט הקרוב. להזכירכם - המשחק הראשון בבית נגד סרביה ב12.8. שתי הנבחרות הנוספות בבית הישראלי הן לטביה ורומניה.

מאמן נבחרת הנשים, אלי רבי, זימן לאימון הראשון בזיסמן 14 שחקניות, כשלייני סלווין וג'ניפר פליישר יצטרפו לנבחרת במהלך חודש יולי. עוזרו של אלי רבי בנבחרת הנשים הוא המאמן טל נתן, ואיתו משלימים את הצוות המקצועי נמרוד מיטל ואילן סלע.

רבי פתח את האימון במילים קצרות, כשהוא מדגיש את חשיבות המחוייבות והעבודה הקשה לקראת המשימה. יו"ר איגוד הכדורסל, שי שני, שהגיע לאימון הראשון של נבחרת הנשים, אמר: "איגוד הכדורסל יעמוד, יתמוך ויעודד את הנבחרת בכל הקמפיין וידאג לכל צרכיה ".

באימון הראשון לקחו חלק שמונה שחקניות ותיקות: לירון כהן, שי דורון, ליעד קרני-סואץ, מירב דורי, קטיה אברמזון, שירן צעירי, איילת כהן, נעמי קולודני; וחמש שחקניות שעבורן זהו זימון ראשון לנבחרת הבוגרת: דנה יהלומי, קרין אגסי, יאנה שפירו, ענבר אוריון ובר גילנסקי.

שחקנית הנבחרת וסקיו האיטלקית בעונה הבאה, לירון כהן, מונתה לקפטנית הנבחרת ע"י רבי. כהן מחליפה כאמור את ליעד סואץ-קרני שכיהנה בתפקיד בשני הקמפיינים האחרונים של הנבחרת ועשתה זאת בהצלחה מרובה.

לירון כהן, אמרה בתום האימון הראשון: "הבחירה בי כקפטנית מאד מרגשת אותי. מעבר לכך, הנבחרת חשובה לכל אחת מאיתנו במידה שווה. כמו בכל שנה, אנחנו באות להשיג את המטרה ולעלות לאליפות אירופה. יש לנו סגל צעיר ורענן ואנחנו נעבוד קשה כדי לעמוד במטרות שלפנינו".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();