דורי ממשיכה ברמת השרון
ספסל ,16/06/2010

קפטנית הדאבליסטית מרמת השרון, מירב דורי, סיכמה בקבוצה לעונה נוספת. כמו כן החתימו האדומות את איילת כהן, יעל אהרונוב ונועה גנור.

מירב דורי, קפטנית האלופה ומחזיקת הגביע אלקטרה רמת השרון, סיכמה בקבוצה לעונה נוספת ותשחק בה גם בשנה הבאה. דורי, לה תהיה זו העונה הרביעית ברמת השרון, תמשיך לשתף פעולה עם איילת כהן, שעבורה תהיה זו העונה השלישית, ויעל אהרונוב, שתמשיך בקבוצה עונה שנייה. מי שתצטרף אליהן היא נועה גנור, שתגיע ממכבי רמת חן, ותצטרך להוכיח שהתגברה על הפציעה הקשה בברך ממנה סבלה בשנה שעברה.

אורנה אוסטפלד, מאמנת רמת השרון, נשמעה מרוצה מאוד מהשארתן של שלוש שחקניות מהסגל שזכה בדאבל. "עשינו מאמצים גדולים להחתים כל אחת ואחת מהן, כי המחירים השנה השתוללו ברמות שלא היו אף פעם, ואני שמחה שבסופו של דבר יש לנו לא רק שחקניות בכירות ומובילות בכדורסל הישראלי, אלא גם נשים צעירות שאנחנו מאוד אוהבים כבני אדם".

גם לגבי גנור אוסטפלד נשמעה אופטימית לגבי השתלבותה: "מקצועית אני יודעת בדיוק מה היא יכולה לתת, והיא רק הולכת ומשתפרת כל שנה. נכון שהיא צריכה להשתקם מהפציעה, אבל אנחנו בדיוק הקבוצה שנותנת את השקט והביטחון לשיקום כזה. מבחינת אישיות אני לא מכירה אותה מספיק, אבל אני שומעת עליה רק דברים טובים".

ברמת השרון ינסו להחתים עוד ישראלית להשלמת הסגל, ואז יתפנו להחתים זרות.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();