קרין אגסי חתמה ברמת חן
ספסל ,07/06/2010

רמת חן צירפה לשורותיה את אחת הישראליות הבולטות בליגה בעונה החולפת, קרין אגסי הצעירה שמגיעה אחרי עונה בבנות השרון.
עוד ברמת חן: נועה רקנאטי מונתה לעוזרת המאמן.

קרין אגסי (22, 1.72) הלכה בעקבות שיקי פלח ועשתה את הדרך מרעננה לרמת חן. בעונה שעברה אגסי עשתה קפיצת מדרגה והפכה לשחקנית חמישייה במשרה מלאה במדי בנות השרון. היא סיימה את העונה עם ממוצעים של 10.6 נקודות, 2.4 אסיסטים ו-2.4 ריבאונדים ב33.9 דקות למשחק. אגסי דורגה שישית בין הישראליות בנקודות למשחק בעונה הרגילה. בנוסף היא דייקה ב43.5% מעבר לקשת, מקום שלישי בליגה כולה אחרי לייני סלווין ותמרה ג'יימס.

"אני שמחה להצטרף לקבוצה שתמיד נמצאת בצמרת של הכדורסל", אמרה אגסי ל'ספסל'. "לא קל לי לעזוב אגודה מצוינת כמו בנות השרון שהיא כמובן גם אגודת הבית שלי, אשר נתנה לי בעונה האחרונה את הבמה כדי להתקדם. אני שואפת להמשיך ולהתקדם ברמה האישית ובטוחה שהמאמן יצעיד אותנו גבוה", היא הוסיפה. אגסי מתאמנת בימים אלו עם נבחרת ישראל במטרה להיכנס לסגל הסופי.

בנוסף לאגסי, צירפה רמת חן את נועה ריקנטי לצוות המקצועי. ריקנטי הדריכה בעונה החולפת את אליצור רמלה ובעבר זכתה עם המועדון בשני דאבלים רצופים (2007-2008). במהלך העונה האחרונה נאלצה לזוז לתפקיד העוזרת (עם מינויו של רועי איזנברג), אולם חזרה לקדמת הבמה כעבור תקופה קצרה, לאחר התפטרותו של איזנברג בעקבות ההפסד בגמר הגביע.

רמת חן הגיעה לחצי גמר הגביע וחצי גמר הפלייאוף בעונה שעברה, והודחה בשני המפעלים על ידי אלקטרה רמה"ש שזכתה בדאבל.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();