חשבתם שלכם הוא שבר את הלב?
ספסל ,26/04/2010

דושאן קצ'מן, ההוא שהביא לביטול המוני של חבילות לפריז בתחילת חודש מאי, לקח לציבונה את אליפות האדריאטית בסל שהפתיע אפילו את במאי הטלוויזיה. אל תפספסו.

גמר הליגה האדריאטית שנערך אתמול היה אחד הדרמטים בתולדות המפעל הקטן. כמעט שבועיים לפני המפגש עם אולימפיאקוס בפיינל פור בפריז, קיוותה פרטיזן בלגרד לשמור על התואר בפעם הרביעית ברציפות, אבל ציבונה זאגרב לא התכוונה לוותר לה בקלות.

אחרי 60:60 בתום 40 הדקות, נכנס המשחק להארכה. פרטיזן, למרות יציאתם של בוזיץ', מאריץ' ומקאלב בחמש עבירות, הובילה בביטחה בדקה האחרונה ואף עלתה ליתרון 4 מרצף קליעות עונשין של לורנס רוברטס.

אלא שמרקו תומאס לא התכוון לוותר בקלות. הוא צימק לנקודה עם שלשה שהעלתה אותו ל-31 נקודות ומיהר לשלוח את רוברטס לקו. האחרון החטיא פעמיים ותומאס מצא את בויאן בוגדאנוביץ' בפינה. אחרי שהחטיא את שמונה זריקותיו הקודמות מהשדה, הוא קבר שלשה אדירה על הפרצוף של סלאבקו וראנש הענק והפך ל-72:74, עם 0.6 שניות על השעון.

ציבונה החלה לחגוג במגרש וגם מצלמות הטלוויזיה הבינו שהמשחק סגור, בהיעדר פסק זמן אחרון של "דולה" וויושביץ' שיאפשר לו לקדם את הוצאת החוץ לקו מחצית המגרש. אלכסנדר ראשיץ' הוציא את הכדור לדושאן קצ'מן, שנותר כנראה האיש האחרון שהבין שהמשחק לא הסתיים.

מספר 7 האיום, שקבר את מכבי ת"א בסדרת רבע הגמר, שיחרר זריקת ייאוש מחצי המגרש שלו, שנישקה את הקרש והכניסה 16,200 צופים להלם מוחלט. הטלוויזיה כאמור לא קלטה את המשחק ובנטקאסט הרשמי של הליגה האדריאטית, עדיין נותנים את השלשה לראשיץ', כי כנראה שגם הם פספסו את האירוע.

כך או אחרת, פרטיזן הבטיחה זכייה רביעית ברציפות בתואר ותגיע לפריז במצב רוח מצוין. קצ'מן, שלפני שנה התייבש על הספסל של פנאתינייקוס ונראה בחלקים מסויימים בטופ 16 כמו שחקן עבר, הופך את העונה הזאת לאחת שזוכרים כל הקריירה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();