בעקבות תוצאות בדיקת הסמים: לויצקי לא תשחק הערב
ספסל ,25/03/2010

בשימוע שנערך היום לסנטרית אלקטרה רמה"ש ונבחרת ישראל בעקבות ממצאי בדיקת הסמים שנערכה לה בחודש הקודם הוחלט להעמיד את השחקנית לדין.

אתמול פורסם כי קטיה לויצקי נכשלה בבדיקת סמים שגרתית שנערכה לה בסיום אחד מהמשחקים בסדרת רבע גמר הפלייאוף. יש לציין כי הבדיקה בה כשלה השחקנית לא מעידה על שימוש בסמים ממריצים שנועדו לשיפור הביצועים בספורט, וכי ישנה אפשרות שלקחה תוסף כזה או אחר או תרופה כלשהי שיש בו חומר אסור לשימוש.

שחקנית א.ס. 'אלקטרה' רמת-השרון, קטיה לוויצקי, עברה לפני הצהריים הליך של שימוע בפני וועדת השימוע בהרכב היועצים המשפטיים של איגוד הכדורסל, עוה'ד שוקי קרמר ורונן ווינברג. בעקבות השימוע הוחלט להשעות את השחקנית ממשחק קבוצתה הערב מול מכבי אשדוד, במשחק הראשון בגמר סל לנשים. הטיפול בסוגיית השחקנית, יועבר לדיון בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל.

מרמה"ש נמסר כי הם מאמינים שחלה טעות גדולה ויבקשו לבדוק שנית את הנושא.

היועץ המשפטי לאיגוד הכדורסל, נענה לבקשת השחקנית ויקיים את הדיון המשמעתי מוקדם ככל האפשר. בדיון המשמעתי יוחלט כיצד לנהוג עם השחקנית, בהמשך.
בעקבות הסבריה של השחקנית, קטיה לוויצקי, לפיהן היא טופלה בבעיות ברכיים ופרקים ממנה סבלה ועברה טיפולים רפואיים במסגרת פרטית ולא על ידי אגודתה וכדי לזרז את ההליכים המשמעתיים בעניינה, לא נמצא צורך בקיום בדיקה נוספת.

השחקנית נתנה הסברים שבית הדין המשמעתי יצטרך לשקול אותם, לגבי הימצאות החומר האסור. חוות דעת מקצועיות יובאו על ידי השחקנית ויוגשו בפני דייני בית הדין המשמעתי שיתכנס ביום רביעי 31.03.2010, טרם המשחק מספר 2 בסדרת גמר סל נשים.

כתב אישום בעניין השחקנית קטיה לוויצקי, יוגש עד יום שישי לבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל. השימוע לשחקנית נערך על פי תקנון WADA המאומץ על ידי מדינת ישראל, הוועד האולימפי הישראלי ואיגודי הספורט בישראל.
באיגוד הכדורסל מוסיפים כי ימשיכו לשמור על טוהר הכדורסל.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();