קאנטי, חיזוק משמעותי


רמת חן מתחזקת: קאנטי חתמה
אורלי קלינגר ,22/12/2009

פחות מיממה אחרי היציאה לפגרה, השינויים מתחילים. דומיניק קאנטי, הגארדית המנוסה שהובילה את הפועל ת"א לאליפות מדהימה ב2006, תחליף ברמת חן את שאנון בוביט.

גלריית תמונות של רמת השרון מול אשדוד - לחצו כאן

דומיניק קאנטי, הרכזת הפותחת של השיקגו סקיי בשנים האחרונות, היא הרכש החדש והמצוין של רמת חן. קאנטי בת ה32 שיחקה בשנים האחרונות בקבוצות הגדולות של פולין וצברה ניסיון ביורוליג, כולל הופעה באול סטאר בשנה שעברה. את העונה שעברה היא בילתה במדי ויסלה קראקוב, קבוצתה הנוכחית של לירון כהן, ורשמה 10.3 נקודות, 4.7 ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים למשחק ביורוליג.

קאנטי החלה את קריירת הWNBA שלה ב1999 אבל פרצה והפכה לשחקנית חמישייה רק לפני שלוש שנים, במדי השיקגו סקיי שם עברה לעמדת הרכזת. בעונה האחרונה קאנטי רשמה ממוצעים של 6.9 נקודות ו-3.2 אסיסטים למשחק. סך הכל בקריירה קאנטי עברה בשלוש קבוצות שונות, שיחקה 318 משחקים וקלעה 7.4 נקודות למשחק.

קאנטי הגיעה לישראל לראשונה בשנת 2000 לגיחה קצרצרה במכבי ת"א, וחזרה בעונת 04/05 לבני יהודה שם קלעה 17 נקודות למשחק. בעונה שאחרי היא חתמה בהפועל ת"א והובילה אותן לעונת אליפות חלומית, כולל ניצחון בגמר על רמת חן. קאנטי העמידה ממוצעים של 16.4 נקודות, 4.9 ריבאונדים ושלושה אסיסטים למשחק בעונה הרגילה במדים האדומים. בתשעה משחקי פלייאוף, חמישה בסדרת חצי הגמר נגד רמה"ש הגדולה וארבעה בגמר מול רמת חן, היא הקפיצה את הממוצעים ל23.4 נקודות באחוזים נפלאים, 6.8 ריבאונדים ו-3.8 אסיסטים למשחק. היא קלעה 29 נקודות במשחק האליפות, אותו הפועל ניצחה על חודן של שלוש נקודות.

קאנטי נבחרה לMVP של הגמר, ולשחקנית החודש של 'ספסל' במרץ ובאפריל. היא פשוט הראתה לכולם את משמעות המילה ווינרית.

קאנטי מחליפה את שאנון בוביט, הרכזת נמוכת הקומה ובעלת האנרגיות הרבות, שהעמידה ממוצעים של 11.8 נקודות ו-3.5 אסיסטים למשחק. קאנטי מצטרפת לזרות טיפני ג'קסון וקארים גיי, לפחות לעת עתה.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();