פתיחה נעימה לקולודני בנתניה


ניצחון מקומי בטורניר נתניה
ספסל ,08/10/2009

אליצור מכבי נתניה זכתה בגביע הטורניר אותו היא אירחה לאחר ניצחון קליל על הפועל ת"א בגמר. במשחק על מקומות 3-4 רמת חן דרסה את חולון. פרטים בפנים.

אליצור מכבי נתניה 76 – הפועל "התקווה" תל אביב 57
למרות שעמדו לרשותה רק שתי זרות לעומת חמש פלוס מתאזרחת של הפועל ת"א, מארחת הטורניר לא התקשה לשייט לעבר תואר ראשון העונה. צמד הזרות של נתניה, אוקישה הווארד ובעיקר מארשיי דוטסון פתחו טוב את המשחק והריצו את נתניה ליתרון 14 – 7 תוך ארבע דקות. בהפועל ת"א ההולנדית הצעירה מייקי קליין הראתה הרבה פוטנציאל כאשר היא קלעה 9 מתוך 11 הנקודות הראשונות של קבוצתה, אבל בנתניה התעוררו ליעד סואץ קרני ונעמי קולודני כדי להגדיל את הפער ל23 – 14. נתניה איבדה כמה כדורים שאפשרו להפועל לצמצם מעט עד סוף הרבע, 22 – 27.

הפועל התקרבה ל25 – 27 תוך דקה ברבע השני אבל אז נתניה רצה 16 – 2 עם משחק התקפה שותף ועזרה מצוינת בהגנה, 43 – 27. אמנם הן מתאמנות יחד רק מתחילת השבוע אבל שתי הזרות של הפועל ת"א נראו רע מאד והסנטרית הקרואטית נראתה אבודה לא פחות. שלשה של סואץ קרני וסל על הבאזר של רוני בן נון קבעו 48 – 27 בהפסקה.

שתי הקבוצות לא ממש תקשרו עם הסל ברבע השלישי והפער נשמר, 53 – 33 אחרי שש דקות. נתניה ברחה קצת לקראת הסיום והובילה 63 – 38 אחרי שלושים דקות. הווארד במהלך של שלוש נקודות הגדילה ל66 – 38 בתחילת הרבע הרביעי, אך נתניה התעייפה ולא הוסיפה עוד נקודה עד לג'אמפ של הווארד עם פחות מארבע דקות לסיום. עוד סל במתפרצת שלה קבע 70 – 47 וסגר עניין.

בסיום המשחק נערך טקס בו הוענקו גביעים ופרסים כספיים לשלוש הקבוצות בשלושת המקומות הראשונים.

לנתניה:
אוקישה הווארד 23 נק'
מארשיי דוטסון 18 נק'
ליעד סואץ קרני 14 נק'
טלי נוי 11 נק'
נעמי קולודני 8 נק'
רוני בן נון 2 נק'

להפועל:
רנדי הנרי 17 נק'
מייקי קליין 11 נק'
ג'ינגה חוסצ'לוק 10 נק'
מוניקה בלו 7 נק'
ענבר וקסמן 6 נק'
טיפני גרין ואיוואנה פודראג 2 נק' כ"א

מכבי רמת חן 82 - אליצור חולון 55
במשחק הראשון של הערב רמת חן לא התקשתה מול חולון, במשחק שלמעשה נגמר באמצע הרבע השלישי. טיפני ג'קסון, פורוורדית הניו יורק ליברטי שנחתה רק אתמול, הייתה השחקנית הכי טובה על המגרש בדקות המועטות ששיחקה וסיימה עם 11 נקודות. מהלך של סל ועבירה שלה פתח את המשחק ורמת חן עלתה ליתרון 10 - 3 תוך ארבע דקות. ראשנדה מקנטס במשחק חלש קלעה שלשה שצימקה ל8 - 12 אבל חולון לא הלכה בכלל לתמרה ראנסבורג ולא ייצרה כלום בהתקפה. רמת חן ברחה לדו ספרתי תודות גם להרבה עבירות טפשיות של חולון. שאנון בוביט עם חטיפות ואסיסט ללין גולן על הבאזר קבעה 26 - 12 אחרי 10 דקות.

שתי הנעדרות של הרבע הראשון, קארים גיי בגלל עבירות מהירות וראנסבורג בצד של חולון, התעוררו בפתיחת הרבע השני. עם ג'קסון ובוביט על הספסל גיי התחילה לייצר נקודות, 33 - 18. ראנסבורג ענתה לה עם שש משלה ממסירות טובות של החברות, לפני שנפגעה מעבירת תוקף של ג'קסון שלא נשרקה. רמת חן המשיכה להסתדר לא רע בלי רכזת על המגרש ושמרה על הפער, מיכל אפשטיין עם שני סלים קבעה 42 - 26 במחצית.

את המחצית השנייה רמת חן פתחה בריצת 16 - 0 בשבע דקות, 54 - 26. מיכל אפשטיין ונועה גנור ייצרו נקודות יחד עם גיי שלאט ובשקט אספה לעצמה 20 נקודות במשחק. אחרי פסק זמן בו טל נתן לא דיבר עם הקבוצה שלו וסיפסל את כל החמישייה עד סוף המשחק, גם עדני דגן הכניס את הספסל. הפער צומק ל19 בלבד עם חמש וחצי דקות לסיום אבל הישראליות של רמת חן בסופו של דבר שיחזרו אותו.

הרבו לרמת חן:
קארים גיי 20 נק'
מיכל אפשטיין 15 נק'
לין גולן 12 נק'
טיפני ג'קסון 11 נק'
נועה גנור 9 נק'
שאנון בוביט 7 נק'

הרבו לחולון:
תמרה ראנסבורג, רויטל כרמון, מורן שטרית 8 נק' כ"א
אנג'לה טיזדייל 7 נק'
ראשנדה מקנטס 5 נק'


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();