יש קבוצה ברמת חן
ספסל ,11/09/2009

אחרי פגרה שקטה במיוחד, רמת חן הודיעה על החתמתן של 3 זרות וסגל ישראלי, כחמישה שבועות לפני תחילת העונה. מי יודע, אולי בקרוב נשמע גם מבנות השרון.

מחזיקת הגביע משמיעה קול. מכבי רמת חן הודיעה על החתמתן של שתי זרות חדשות שיצטרפו לאיינה ווקר שממשיכה בקבוצה. בנוסף, מיכל אפשטיין ונועה גנור ימשיכו גם הן ברמת חן, שצירפה את לין גולן מחולון ודנה יהלומי מבני יהודה. מקבוצת הלאומית עלו הצעירות מעיין דגן ויהב יעקבוביץ'.

איינה ווקר חוזרת לעונה שביעית בישראל, אחרי שהחלה את העונה שעברה בחולון ועברה לרמת חן במכירת סוף העונה שתקפה את הליגה. ווקר רשמה 15.5 נק' ו-10.8 ריב' למשחק במדי רמת חן בפלייאוף. מיכל אפשטיין העמידה בעונה שעברה ממוצעים של 10.7 נק' ו-3.7 ריבאונדים, ונועה גנור תרמה 5.4 נקודות ב17 דקות למשחק.

השמות החדשים בזיסמן שייכים לרכזת שאנון בוביט ולפורוורדית קארים גיי. בוביט (23, 1.57), שחקנית האל.איי ספארקס, היא בוגרת אוניברסיטת טנסי שם זכתה עם קאנדס פארקר בשתי אליפויות. בוביט, רכזת טבעית וזריזה שמשחקת היום עם פארקר, לא זוכה ליותר מדי דקות במדי הספארקס שמשחקות לרוב בלי רכזת. ב10.8 דקות למשחק היא מייצרת 2.2 נק' ו-1.4 אסיסטים. בעונת הרוקי שלה היא דווקא זכתה ליותר קרדיט (4.1 נק' ו-3.5 אס' למשחק).

בוביט הגיעה לליידי וולס אחרי שנתיים בג'וניור קולג' ורשמה היסטוריה כשהפכה לשחקנית הנמוכה ביותר אי פעם שזוכה למלגה מטנסי הגדולה. בוביט גדלה בברונקס בניו יורק וזכתה לכינוי "somethin' special" בזכות הקרוס-אובר והשליטה בכדור.

הזרה השנייה גדלה גם היא בתפוח הגדול, בברוקלין, בוגרת תיכון קרייסט דה קינג האגדי. קארים גיי (23, 1.85) היא בוגרת טרייה של אוניברסיטת דיוק, שם הייתה שחקנית חמישייה משלימה. גיי רשמה 6.6 נקודות ו-5.1 ריבאונדים ב20 דקות למשחק בעונתה האחרונה, ואף פיתחה זיק של קליעה מבחוץ. גיי ידועה גם כשומרת טובה, חוסמת זריקות וסוחטת עבירות תוקף.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();