לייני סלווין


סלווין וסאם ברמת השרון
אורלי קלינגר ,30/08/2009

האלופה השלימה את בנייתו של סגל חזק למדי עם שתי החתמות גדולות: לייני סלווין תמשיך מהעונה שעברה, שרי סאם מרמלה מצטרפת.

אלקטרה רמת השרון סיימה לבנות את הסגל לעונה הבאה עם שתי החתמות משמעותיות. לייני סלווין (28, 1.70), רכזת נבחרת ישראל שהעמידה בעונה שעברה ממוצעים של 10.1 נק' ו3.9 אסיסטים למשחק, חוזרת לעונה שנייה ברציפות במועדון. כמו בעונה שעברה, סלווין תחלוק דקות עם נעמי קולודני בעמדה מספר 1, שיתוף פעולה שעבד נהדר בעונה שעברה כל הדרך לצלחת.

זו תהיה העונה השישית של סלווין בליגה הישראלית, אחרי שעברה בחיפה מוצקין ורמלה. סלווין היא אחת השחקניות המצליחות ביותר בישראל לאחרונה, עם זכייה בשלוש אליפויות המדינה האחרונות ושלושה גביעים ברזומה. ביוני האחרון במדי נבחרת ישראל סלווין רשמה 6.3 נק' ו-4.0 אסיסטים למשחק.

הזרה השלישית של רמה"ש, אחרי החתמתן של קיה ווהן ואמברוסיה אנדרסון, היא שרי סאם (35, 1.83) המוכרת מאד במחוזותינו. סאם הגיעה לראשונה לישראל בעונת 07/08 למכבי אשדוד, שם רשמה ממוצעים של 19.1 נקודות ו-7.0 ריבאונדים למשחק במדים הצהובים. בעונה שעברה סאם שיחקה תקופה קצרה בבנות השרון לפני שעברה לאליצור רמלה. סאם עזרה לרמלה להגיע עד לגמר הפלייאוף ורשמה 16.0 נקודות, 5.4 ריבאונדים ו-3.6 אסיסטים למשחק בפלייאוף. היא התעלתה בסדרת חצי הגמר בה רמלה הדיחה את רמת חן, אבל לא ממש הצליחה לשחזר את היכולת בגמר ורמלה נכנעה לרמה"ש בארבעה משחקים.

"אחרי קיץ מתיש וארוך, שבו ההיבט הכלכלי הכתיב את התנאים, הצלחנו להעמיד קבוצה מצוינת", אמרה אורנה אוסטפלד. "אני מאוד שמחה עם לייני ושרי, כי אלה הן שתי ווינריות. הן מנהיגות, שחקניות מנוסות, שכבר הוכיחו את עצמן ברמות הכי גבוהות, ואני בטוחה שתהיה להן השפעה גם מחוץ למגרש".

שתיהן כאמור מצטרפות אל קיה ווהן, אמברוסיה אנדרסון, מירב דורי, שירה העליון, איילת כהן, יעל אהרונוב ונעמי קולודני.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();