אורנה אוסטפלד


שתי זרות לרמת השרון
ספסל ,21/07/2009

אלקטרה רמת השרון החתימה את סגנית מלכת הסלים של היורוקאפ בעונה שעברה, אמברוסיה אנדרסון, ואת קיה ווהן, רוקי מהניו יורק ליברטי, לעונה הקרובה.

אלקטרה רמה"ש פתחה בקול תרועה רמה את עונת החמת הזרות לפגרה הנוכחית. אמבורסיה אנדרסון (1.83, 25) ביקרה עם קבוצתה הפורטוגלית ברמלה בעונה שעברה ונתנה משחק מצוין של 18 נקודות למרות ההפסד של קבוצתה. היא סיימה את העונה במדי אוליבה קוימברה עם ממוצע של 22.0 נקודות למשחק, שנייה בדירוג מלכת הסלים של המפעל. היא הוסיפה גם 8.5 ריב' ו-2.3 חטיפות ב-38.5 דקות למשחק. מדובר בפורוורדית אתלטית, מהירה וזריזה, עם יד מצוינת מכל טווח, כולל מהשלוש.

אנדרסון היא בוגרת אוניברסיטת בריגהם יאנג, אשר נבחרה בבחירה ה-17 בדראפט 2006. היא שיחקה רק בארבעה משחקי WNBA בעונת 2006, אחד בקונטיקט ושלושה בניו יורק, ובזאת מסתיימת קריירת הW שלה. בעונתה האחרונה בקולג' היא נבחרה לשחקנית השנה של קונפרנס הMWC עם 18.0 נקודות ו-7.4 ריב' למשחק.

קיה ווהן (22, 1.93) היא בוגרת אוניברסיטת ראטגרס שנבחרה שמינית בדראפט האחרון ע"י הניו יורק ליברטי. ווהן, ילידת ניו יורק, סיימה את הקריירה בראטגרס כחוסמת הטובה ביותר בכל הזמנים בתולדות האוניברסיטה, היא אחת מארבע שחקניות בלבד שרשמו מעל 1,000 נקודות ו-1,000 ריבאונדים בקריירה. בעונתה האחרונה היא קלעה 9.9 נק' והורידה 7.2 ריב' למשחק. ב2007 העפילה עם ראטגרס עד למשחק האליפות של הNCAA. ווהן נחשבת לפוטנציאל עצום, בעיקר בשל העובדה כי למרות גובהה, היא מהירה מאוד, קלילה ובעלת טכניקה מצוינת עם הפנים ועם הגב לסל. היא שיחקה בכל הנבחרות הצעירות של ארה"ב, וזכתה במדליית זהב מאליפות העולם עד גיל 21 ב-2007 ברוסיה.

"אנדרסון כבר הוכיחה השנה את עצמה באירופה, והייתה אחת המצטיינות ביורוקאפ", אמרה אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמת השרון. "וקיה ווהן היא בדיוק מהסוג שאני אוהבת, מוכשרת, צעירה, ושחקנית טובה שאפשר לעבוד איתה".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();