טל נתן חתם בחולון
ספסל ,05/05/2009

טל נתן, שזכה בעבר בדאבל עם אליצור רמלה ובגביע עם מכבי רעננה ולא אימן בליגת העל בעונה וחצי האחרונות, חתם באליצור חולון לעונה הקרובה.

טל נתן, עוזר מאמן נבחרת ישראל בשנתיים האחרונות, חוזר לליגת העל לאחר שנה וחצי, אותן בילה גם על הקווים של הפועל באר שבע בליגה הלאומית לגברים. נתן זכה בדאבל עם רמלה ב03/04 וככל הנראה היה משלים דאבל גם ב04/05 אם לא היה מפוטר בשידור ישיר לאחר הפסד במשחק 1 בסדרת הגמר. לאחר מכן אימן תקופה קצרה בבני יהודה ב07/08. בשבועות האחרונים של עונת התיכונים הנוכחית אימן נתן בקריית שרת, שם הדריך את בר גילינסקי שנחשבת לצעירה מבטיחה באגודה.

"חולון רצו אותי כל הקיץ וזו מחמאה מאד גדולה, אני בדר"כ הולך למקומות שרוצים אותי מאד. זה נותן הרגשה מצוינת למאמן", סיפר טל נתן, שינסה להפוך את חולון מקבוצה שרגילה למקום השישי ודרומה, לכוח משמעותי יותר בליגה. "הייתי שנה וחצי מחוץ לליגה ואני רעב מאד להצלחות. המטרה היא ברורה - להחזיר את חולון להיות גורם משמעותי בצמרת כדורסל הנשים. יכול להיות שהתהליך יקח יותר משנה אבל הוא יקרה, יש בחולון מאגר כשרונות צעירים שמזכירים לי את התקופה הראשונה שלי במכבי רעננה. אני אעשה הכל בשביל שהקבוצה תגיע למקומות שמצפים ממנה". חולון, שזכתה ביותר תארים מכל אגודה אחרת, לא הגיעה לפלייאוף העליון מאז עונת 00/01.

בימים אלה נתן מתרכז בהכנות נבחרת ישראל לאליפות אירופה שתחל בחודש הבא. נתן, יחד עם עוזר המאמן מאיר אליהו שאימן את חולון בשנים האחרונות, סייע בצוות של אלי רבי להוביל את הנבחרת לשתי אליפויות אירופה רצופות ולקמפיין אדיר ב2008 שהסתיים בזכייה במקום הראשון בבית המוקדמות.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();