דליה בושינסקי
צילום: מוטי קלינגרבושינסקי עוזבת את אשדוד
ספסל ,10/02/2009

יומיים אחרי שהנהלת אשדוד החליטה לשחרר את תמרה מור מתוך אמונה שאבד הסיכוי לסיים בין ארבע הראשונות, מאמנת הקבוצה דליה בושינסקי הגישה את התפטרותה. "כמי שרוחשת כבוד חסר פשרות למקצוע ולרוח הספורט ביקשתי מהנהלת המועדון לסיים את תפקידי כמאמנת הקבוצה", כתבה בושינסקי. תגובת ההנהלה - בפנים.
ביום א': מור עברה מאשדוד לרמלה

דליה בושינסקי, מאמנת מכבי אשדוד בשלוש העונות האחרונות, הודיעה היום על התפטרותה. כזכור, לפני יומיים הודיע יו"ר הקבוצה נאור גלילי כי אינו מאמין שהקבוצה יכולה להגיע לארבעת המקומות הראשונים, ולכן הציע לרמלה לצרף לשורותיה את מור, הקלעית, המוסרת והריבאונדרית המובילה של אשדוד.

בושינסקי הגיעה לאשדוד בעונת 06/07 והובילה את המועדון למקום החמישי בליגה שנתיים ברציפות, אחרי שתי עונות בהן אשדוד דישדשה בתחתית עם מאזן שלילי. בשנה שעברה אשדוד רשמה הופעה היסטורית בחצי גמר הגביע וביססה את עצמה כאחת הקבוצות הסימפטיות בליגה עם קהל אוהדים תומך. גם העונה אשדוד ממוקמת במקום החמישי, עם מאזן 9 - 5, תודות לפתיחת עונה מצוינת לפני המלחמה והשינויים בפגרה. בושינסקי ,מאמנת נבחרת העתודה, עוד הספיקה לאמן אמש בניצחון המוחץ על הפועל ת"א, 112 - 70.

להלן ההודעה לתקשורת:
"לפני שלוש שנים הגעתי לאשדוד לעונה ראשונה כמאמנת בליגת העל. החיבור למועדון, להנהלה, לשחקניות ולאוהדים היה מיידי וטבעי. השיא מבחינתי היה לעבור עם כולם את המלחמה האחרונה, ולדאוג דאגה אמיתית לשלומם.

החיבור בא לידי ביטוי גם במישור המקצועי. במהלך שלוש השנים הללו שדרגנו את המועדון לרמות הכי גבוהות של כדורסל הנשים בארץ ומיצבנו אותו כמועדון צמרת, שיכל לכל אחת ואחת מהקבוצות הגדולות בליגה, עם קהל בין הגדולים בליגה, ואווירה ייחודית.

לצערי בחודש האחרון התעוררו במועדון קשיים כלכליים, שבאו לידי ביטוי בצורות שונות, לרבות שחרורה של תמרה מור.

כמי שרוחשת כבוד חסר פשרות למקצוע ולרוח הספורט ביקשתי מהנהלת המועדון לסיים את תפקידי כמאמנת הקבוצה. בקשתי התקבלה בצורה מכובדת ובהתאם לשיתוף הפעולה והכבוד ההדדי שהיו בינינו לאורך כל התקופה.

אני רוצה להודות לנאור גלילי, לאלון בן-זקן, לתומר ולסיימון. מאחלת למועדון ולשחקניות הצלחה בסיום העונה, ובעתיד. אני בטוחה וסומכת על ההנהלה בראשות נאור ואלון שיידעו להתגבר על הקשיים ולהוביל את המועדון לימים יפים בכדורסל הנשים הישראלי.

לוקחת איתי להמשך דרכי רגעים של כיף צהוב וזכרונות לכל החיים".

תגובת הנהלת אשדוד:
"מכבי אשדוד מכחישה בתוקף את ההתבטאות של דליה בושינסקי כי 'במועדון התעוררו קשיים כלכליים' לידיעת הקוראים ואוהדי הספורט בארץ מצבה הכלכלי של מכבי אשדוד מצויין.
בהקשר לסיכויי הקבוצה להעפיל לפיינל פור אומנם הסיכויים פחתו בעקבות ההפסדים המביכים לנתניה וחולון אך במועדון מאמינים בשחקניות הקיימות ובאפשרות ההגעה לפיינל פור ולראיה מחר יוחתם אחד מבכירי מאמני כדורסל הנשים בארץ וכמו כן אנו בודקים אפשרות להחתמת זרה נוספת ,מה שמצביע על איתנות כלכלית ואמונה בסיכויי ההעפלה של הקבוצה לפיינל פור.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לדליה בושינסקי על תרומתה בשנתיים וחצי האחרונות לכדורסל הנשים באשדוד".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();