סאם מעל טרוינה
צילום: מוטי קלינגררמה"ש מערערת על תוצאת המשחק
אורלי קלינגר ,24/01/2009

אלקטרה רמת השרון, שהפסידה ביום חמישי לבנות השרון 68 - 66 לאחר שהשופטים אישרו סל שנקלע אחרי הבאזר, החליטה להגיש ערעור על התוצאה.

שרי סאם קלעה ביום חמישי סל שאושר ע"י השופטים והכריע את המשחק. מצלמות הטלויזיה הראו בבירור שהסל נקלע אחרי הבאזר, וכך זה גם נראה במגרש עצמו.

ההחלטה לערער על התוצאה התקבלה למרות שלפי תקנון האיגוד אין להיעזר באמצעי עזר אלקטרוניים כדי לקבוע תוצאת משחק. "דווקא העניין הזה הוא סיבה מספיק טובה לערער", אומרת רחל אוסטרוביץ', יו"ר הקבוצה. "אתמול הוכח בפעם המי יודע כמה שחייבים להיעזר בכל אמצעי על מנת להגיע להחלטה הנכונה, ועובדה שבליגת הגברים הכניסו לאחרונה את השימוש במוניטור. יותר חשוב וצודק שמשחקים יוכרעו על המגרש, בצורה ספורטיבית והוגנת".

ברמת השרון מחו גם על ההתנהלות של שני השופטים, יערי רייניש ויאיר מיכאלי, ושל המשקיף איתן חפר. "מיד עם אישור הסל השופטים מיהרו לחדר ההלבשה, במקום להתמודד עם החלטה בעייתית", אומרת אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה. "אף אחד מהם, כולל המשקיף, לא חשב שאולי רצוי שיתייעצו ביניהם, שיבדקו. פשוט החליטו וברחו, וחבל שהחלטה כל כך בעייתית מתקבלת בצורה כל כך נמהרת, כי להחלטה כזו עלולה לגרום לקבוצה נזק אדיר וחייבים יותר שיקול דעת".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();