שוב באדום


סלווין חוזרת לרמת השרון
ספסל ,20/01/2009

אלקטרה רמה"ש החתימה את לייני סלווין, רכזת נבחרת ישראל, עד סוף העונה. ברמה"ש החליטו לבצע את המהלך מאחר וארין פיליפס עדיין לא כשירה לשחק. "יהיה נהדר לחזור לרמת השרון", אמרה סלווין שתערוך את הופעת הבכורה המחודשת שלה כבר ביום חמישי מול בנות השרון (20:15, שידור ישיר בערוץ הספורט).

חיזוק משמעותי לרמת השרון. בקבוצה היו מודאגים ממצבה של ארין פיליפס, שעדיין נמצאת באוסטרליה על מנת לעבור טיפולים ותיעדר מהמגרשים לפחות עוד חודש. ביומיים האחרונים נוצר הקשר עם סלווין והיא חתמה בקבוצה, כמובן שלא במקום פיליפס אלא בנוסף. "לאור המצב של ארין החלטנו להביא את לייני, ברגע שנודע לנו שייקח עוד זמן עד שהיא תחזור" אמרה אורנה אוסטפלד. "לייני היא בדיוק מה שהיינו צריכות, זה לא שאנחנו לא סומכים על השחקניות האחרות אבל עדיין צריך עזרה", היא הוסיפה.

רכזת נבחרת ישראל ושחקנית אליצור רמלה בשנתיים האחרונות חוזרת לעונה חמישית בישראל, לקדנציה שנייה ברמת השרון אחרי ששיחקה שם ב04/05. סלווין (27, 1.70), שעזרה בקיץ להוביל את נבחרת ישראל לזכייה בכרטיס לאליפות אירופה, החלה את העונה ברוסיה במדי דינאמו מוסקבה שהייתה מועמדת ראשית לזכייה ביורוקאפ. סלווין לא זכתה להרבה דקות משחק בליגה בגלל החוק הרוסי, ולא שיחקה הרבה גם ביורוקאפ במשחקים הקלילים של דינאמו. בתשעה משחקים בליגה הרוסית, סלווין שיחקה רק 10.1 דקות למשחק והעמידה ממוצעים של 4.2 נקודות ו-2.0 אסיסטים למשחק. ביורוקאפ הדקות עלו ל17.6 למשחק והממוצעים עמדו על 6.3 נקודות ו-2.9 אסיסטים למשחק.

בפגרה וויתרו בדינאמו על פלנט פירסון שהייתה אמורה להצטרף, וגם על ג'נל בורס האמריקאית. סלווין, שלא קיבלה שחרור מהקבוצה בדצמבר, ביקשה לעזוב. "זו הייתה קבוצה נהדרת, השחקניות היו מצוינות, יותר מוכשרות מכל קבוצה ששיחקתי בה", סיפרה סלווין ל'ספסל'. "אני חושבת שהיה לנו הרבה מקום לשיפור למרות שניצחנו קבוצות בהפרשים מאד גדולים". על העובדה שהיא בילתה יותר מדי זמן על הספסל, כמו רוב האמריקאיות בליגה הרוסית, סלווין לא הרחיבה הרבה. "כן זה הפריע לי מאד אבל אחרי כמה זמן התרגלתי לזה. אני לא אגיד שהייתי מרוצה אבל השלמתי עם התפקיד שלי".

זו תהיה העונה החמישית של סלווין בישראל, ובשלוש האחרונות שלה בארץ היא לקחה תואר. גביע עם רמה"ש ב04/05 – התואר האחרון של האדומות – ודאבל עם רמלה בשנתיים האחרונות. "יהיה נהדר לחזור לרמת השרון, יש להם קבוצה מצוינת", הוסיפה סלווין שהעמידה ממוצעים של 10.8 נקודות ו-4.4 אסיסטים למשחק במדי רמלה בעונה שעברה. "המצב הביטחוני לא מאד מדאיג אותי, טיפה מדאיג, אבל הייתי בישראל כל כך הרבה פעמים שאני רק מתפללת שהכל יהיה בסדר".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();