פליישר עוברת לצהוב
צילום: מוטי קלינגרלמרות הכל, אשדוד מתחזקת
ספסל ,13/01/2009

למרות הקשיים, ולמרות שהחזרה לאולם הביתי תלויה בסיום הלחימה בעזה, באשדוד לא ויתרו על העונה. הקבוצה הודיעה ביום שלישי בערב על החתמתה של ג'ניפר פליישר מרמת השרון. בנוסף סיכמו בקבוצה עם אלכס אנדרסון (הפועל ת"א) אך היא בסוף עזבה לטורקיה.

מכבי אשדוד, המדורגת במקום החמישי בטבלה אך במרחק משחק אחד מהמקום הראשון, לא מוותרת על העונה למרות הקשיים הלגיטימיים. הקבוצה מן הסתם עוד לא יודעת מתי היא תוכל לחזור לאולמה הביתי ובינתיים מתאמנת ברמת השרון וגני תקווה. השחקניות הישראליות הסתדרו על מגורים מחוץ לעיר, ואת חמש האמריקאיות ישכנו במלון כפר המכבייה על חשבון הקבוצה. באשדוד מקווים לקבל סיוע בנושא מאיגוד הכדורסל, או ממרכז מכבי, או ממנהל הספורט.

הסידור בכפר המכבייה אפשר לאשדוד לנסות ולחפש זרה חדשה במקומה של ג'ניפר האמפרי ששוחררה, אחרי שהזרות שחתומות בקבוצה – תמרה מור, שרל בייקר ובראשידה אלוהים - השתכנעו לחזור לישראל. במקומה של האמפרי הייתה אמורה להצטרף אלכס אנדרסון, שהייתה הקלעית החמישית בטיבה בליגה עם 20.6 נקודות למשחק והריבאונדרית החמישית בטיבה בליגה עם 9.5 ריבאונדים למשחק. אבל אנדרסון קיבלה הצעה מפתה יותר מתורכיה ובסופו של דבר לא תשחק באשדוד, שמחפשת עכשיו זרה אחרת.

ג'ניפר פליישר, סנטרית נבחרת ישראל שפתחה את העונה בגדינייה הפולנית ועברה לרמה"ש, הצטרפה גם היא ותעבה את הרוטציה של אשדוד בצבע. פליישר הייתה חתומה ברמה"ש עד ינואר, והספיקה בחמישה משחקי ליגה לייצר 5.0 נקודות ו-3.2 ריבאונדים ב10.6 דקות למשחק.

אנדרסון ופליישר צפויות להגיע לישראל כבר מחר ולהצטרף לאימוני הקבוצה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();