ארצית
ספסל ,01/01/2009

סגלים 2009

מחוז צפון

הפועל משגב
גל בן משה, נמרוד גנון, נדב דקל ,רועי ויטנשטיין,
אורן יוסיפוביץ', דור יפרח, כפיר מרדכי,
איתי נברה, תומר ניימרק, שניר שוהם, שקד שוהם,
רוני שטרק, אסף תומר
מאמן: יואב גרשון

הפועל חיפה
אלעד אבוטבול, טל אבוטבול, משה אילוז, ברוך אשכנזי,
אורי גרינוולד, אלי הבר, אסף כהן, יניב כהן, עידן כהן,
נמרוד גנון, מיקי נגרי, סטיב פנובקה, ליאור קוצ'ינסקי
מאמן: יוסי שוורץ

הפועל חוף השרון:
יועד בוקר, אמיר בריזמן, נאור ברששת, דן גוטספריכט,
עומר דניאלי, משה ויצמן, עמית חדד, אלעד טייאר,
חיים יצחק, יצחק כהן, ניצן מריל, שחר נחמיאס,
רם סטרלין, אמנון פוטש, מעוז קרמר, תומר רבינוביץ',
עודד רוזנברג, עידן שלום

מכבי קרית מוצקין
עומר אמיר, בועז גלט, אלירן גלעד, תומר הבר,
מיכאל זילברמן, לירן מורן, רועי מלצר, יונתן סגל,
מאור עמר, צ'רלי פחימה, יניב קליין, אסף רוטשטיין,
הראל שכטר.
מאמן: שי מינסטר

מכבי כרמיאל
סהר אברהם, שחף אלטמן, אשד גטוע, אבנר האפט,
עומר הירש, איתן הרשקוביץ, יעקב הרשקוביץ,
יהונתן טוטי, גיא כהן, ניר שדה, שי סולומון,
פבל שפרניקוב.
מאמן: רוני אלטמן

מכבי חדרה
אופק בוגדנובסקי, ברוך גזיין, נבו גל, אוהד הגדיש,
שלומי וקנין, יוסי חי, אהרון טובול, שלומי טובול,
תום יעקובוביץ', סמי מרעי, יוסף סמיעה,
אור פוזננסקי, אלמוג רהב, טל רובין, ברק שושן.


הפועל טבריה
עידן אברהם, שי אזולאי, יובל אלון, דמיאן בורשטיין,
דותן דגני, דניס טרן, עדי מיכאל, איציק משש,
אליאב סיטסמך, יניב סמו, שבי פרץ, שירן ראובן,
אורי שוורץ.
מאמן: אילן עמר

מכבי קרית ביאליק
יפת אדגך, יצחק אוחנה, רותם ברזילי, צחי גייזלר,
שי כהן, דניאל ליברמן, צביקה סויטקין, דוד קאופמן,
אופיר קלמפנר.
מאמן: אלירן מלכה

הפועל כפר סבא
אלדר בראל, מיכאל גורדון, אמיר דרום, אדיר הרוש,
אור טלרמן, שי יעקובוביץ', ליאור כץ, עמית לובלסקי,
חן מישורי, עופר נייגר, דני סירקיס, תום רוזן,
אריק רוזנס, תומר שרצר.
מאמן: איתי ירושלמי

הפועל תל אביב
דניאל איידן, גיא אנג'ל, עמית ביטון, קובי בלול,
גיא ברביארו, אודי גוגול, זיו דז'נשווילי,
רביד מלינרסקי, עידו מורן, ניר נחייסי, ליאור קדם,
בן קובלנץ, ראובן בן-דוד
מאמנת: שירה העליון.

הפועל עמק יזרעאל
טל אשור, ערן ביחניק, אלדד בנטוב, יואב דביר,
תום הררי, עומר זמיר, בר חג'בי, רז כהן,
יניב לוינסקי, רחף לייזון, תמיר לקס, איתי רון,
תמיר שמש.
מאמן: עודד פרל

בני הרצליה
שחר אורן, סיון אירם, רותם אירם, עמית אלעזר,
אוהד גל, איתי דותן, תום וקסלר, מני יונה,
ברק לדרר, יוני נזר, אורי סער, דניאל ענטר,
מתן עצמון, אלמוג קרלינסקי, דורון רובינפלד.
מאמן: זופי אבדיה

מחוז דרום

מכבי באר יעקב
מאור אלבז, רועי גרינשטיין, נדב דבש, מוריס היימן,
ליאור חסון, עודד יולזרי, איתי לוי, אדגרס מורינס,
אבי עמר, אופיר פלצמן, יניב קרליקר, עידן שמעוני.
מאמן: חיים אדחוח.

מכבי פתח תקווה
עידן אבשלום, שגיא ארפי, חגי בראב, גלעד ברסלאוור,
תומר דראי, מורן הרוש, מאיר יצחק, אייל לוי,
עידו סמואלוב, אור פריד, אבי כהן
מאמן: רן אשר.
עוזר מאמן: עידן דורון.

מכבי רחובות
ארתור אברונין, שי בן עזרי, שחף בקר,
אלעד בריף, דוד חלד, קובי חסון, יונתן לוי,
פביאן ליפרמן, דן מאזיג, רועי ניצן,
ערן עטיה, יונתן שולמן, אביתר שלח.
מאמן: אורי בן סימון.

הפועל באר טוביה
אסף איזנברג, יאיר זוהר, אבישי חצור, שלומי טואג,
עמיר לזרוביץ', אוהד לפידות, סער סטרז', בועז שטר,
ניר פיטלוביץ', דיאן פרסבורגר, דרגאן קליקוביץ',
קובי שרביט.
מאמן: יואל עמית.

הפועל חבל איילות
גיא אוד, גד דהן, רפי כהן, ארז לוי, דורון לזרוב,
נדב לחמי, דן מויאל, אורי ממיה, טל פייביש, גור פנחס.
מאמן: יוני אלוני.

אס"א ירושלים
בנימין אגדטוויט, יצחק באבאי, דניאל בן דוד,
חנוך הגר, איתי ורקוביצקי, תמיר חלבני, שגיא טבו,
יואב מולכו, אביתר מור, מואיז מרציאנו, גלעד קרני,
איתמר סרוסי, יאיר פינק, תומר פיסצקי, רון פמיני,
יואב רונאל, חגי תמיר.
מאמן: יועד אגמון.

מכבי שדרות
ג'ורג' אוסדצ'י, ארז אשר, קובי בוארון, שי פרץ,
עדי בן יוסף, יוסי בנעמי, גלעד גמליאל, נמרוד הראל,
משה חדד, אורון משה, שלומי צרפתי, אלון קרדש,
יובל רוזן, יונתן שמריז, מיכאל שניידרמן.
מאמן: ישראל ברוך.

מכבי שוהם/חבל מודיעין
יניב בביוף, גל בלכר, עידו בלכר, רועי ברק,
גיל בש, טל הרמן, אנדריי זלינבאבא, חגי לביא,
עידן פלד, בן פסקל, יוסי פרץ, עדי רגב.
מאמן: פלג נוראני.

מ.ס. ראש העין
שגיא אגוזי, שי אמבר, דדי ביטון, עופר גולדברג,
טל ויסוקר, עומר חיים, גלעד מאור, יוסי מזרחי,
אלעד סביון, יונתן קרוגלי, אוהד ראוך, ניב שקד.
מאמן: צבי (צוקה) ירדן.

הפועל אילת
אורן אדרי, מיכאל אטיאס, אנטולי איידלמן,
רועי בן יהושע, אלי בנזר, ולרי גנדלין, אשלי חץ,
דייגו טרמונטוצי, אסף יגל, גל נוראני, רון סייג,
מעשיהו פטרסון, מומו צרפתי.
מאמן: עידן לנקרי.

אליצור רמת גן
יגאל אייזנברג, מיכה ברכוז, עדי גורדנה, אלון גל,
אייבי גלאם, ברק דה פז, אסף דרוויש, טל הלפרין,
רן יונגר, ליאב פלד, דניאל פליישר, אמיר פרידלר,
הראל קרני, חן תמיר. גיא זנו, יוני שימחוביץ,
תום שוהם, אביתר מור
מאמן: עמיחי פשין.

הפועל גבעתיים:
דור אליהו, תומר בן עזרא, גיא גלס, אורי דגן,
סער דגן, עמרי הראל, שי יוסיפוף, שי שמואל יריב,
יוני שימחוביץ', ברק עזריד, איתן רוסמן, אביב שטיין.
מאמן: גיא קפלן.






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();