ארין פיליפס
צילום: מוטי קלינגרחדשות טובות ברמה"ש: הברך בסדר
ספסל ,27/12/2008

אין גביע אבל לפחות יש רכזת. ארין פיליפס, שנפצעה בברכה בתחילת הרבע השני של גמר גביע המדינה, עברה בדיקת MRI שקבעה כי אין קרע והיא תוכל לחזור לשחק מבלי לעבור ניתוח.

פציעתה של ארין פיליפס, הרכזת הפותחת של רמה"ש שנפגעה בברך בדקה הראשונה של הרבע השני של ההפסד לרמת חן בגמר גביע המדינה, אינה חמורה כפי שסברו תחילה אנשי הקבוצה. פיליפס לא חזרה לשחק והיה חשש כי היא קרעה את הרצועה הצולבת, בעיקר בגלל שהיא כבר קרעה את אותה הרצועה ב2007. במועדון הצליחו לסדר במהירות בדיקת MRI, והיום (שבת), נבדקה השחקנית על ידי ד"ר עומר מי דן מהיחידה לרפואת ספורט בבית החולים "מאיר" בכפר סבא.

ד"ר מי-דן קבע כי לא מדובר בקרע של הצולבת, מה ששיחרר לא מעט חיוכים באלקטרה רמת השרון. "אין משהו מג'ורי, והיא נראית יציבה", אמר מי-דן. "זו כנראה מתיחה ו/או פגיעה קלה במיניסקוס, ללא פגיעה ברצועה הצולבת". מי-דן הוסיף גם כי לדעתו אין צורך בהליך ניתוחי, רק פיזיותראפי, אותו תעבור פיליפס באוסטרליה, לשם חזרה היום כמתוכנן בשל הפגרה.

אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה, שליוותה את פיליפס לאורך כל היומיים האחרונים, נשמעה מאושרת ואמרה: "אני מאוד שמחה בשבילה, בשבילנו, ובשביל כל האוהדים הרבים שהתעניינו בשלומה. מדהים כמה מהר היא התחברה אלינו והתחבבה על כולם. אחרי יומיים מאוד קשים, סוף סוף היו לנו כמה רגעים של אושר".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();