קישה בראון
צילום: יעל דגןרמה"ש מרשימה בקדם עונה
ליאור קלינגר ,14/10/2008

אלקטרה רמת השרון אירחה את מכבי אשדוד הערב ונראתה מצוין בדרך לניצחון 74 - 55, למרות שהיא רחוקה מלהיות בהרכב מלא. קישה בראון במשחק בכורה קלעה 18 נקודות.

אלקטרה רמת השרון 74 - מכבי אשדוד 55
ארין פיליפס אמורה לנחות בישראל מחר אבל קישה בראון שערכה אימון אחד ברמה"ש עשתה רושם שהיא כבר הספיקה להשתלב בקבוצה. בראון עלתה מהספסל וקלעה את הזריקה השנייה שהיא לקחה, שלשה. היא הייתה אקטיבית מאד גם בהליכה לריבאונד, חדרה לסל וסחטה עבירות ודייקה בזריקות בפנים של השומרת. משחק טוב היה גם לאבוני הופמן ששיחקה מעט דקות עקב בעית עבירות. כרגע לא נראה שיש קבוצה בליגה שתוכל לעצור אותה. הישראליות של רמה"ש בהנהגת מירב דורי עם 18 נקודות היו מצוינות, חסרונה של ליעד סואץ קרני שלא שיחקה במחצית השניה בגלל גב כואב כמעט ולא הורגש.

רמה"ש סגרה את הרבע הראשון בריצת 12 - 2 והובילה 24 - 10, ואשדוד נאלצה לרדוף אחריה כל המשחק. האורחות סבלו מבעיה קשה בריבאונד, ומאחוזי קליעה לא טובים כשגם זריקות טובות לא נכנסות. ההפרש עלה לעשרים ברבע השני כשאשדוד פשוט לא שומרת, תמרה מור בשתי שלשות ניסתה לצמצם נזקים לפני ההפסקה אבל בראון באסיסט יפה לשני לוי ונעמי קולודני בסל על הבאזר מריבאונד התקפה קבעו 42 - 25 במחצית.

שרל בייקר, שהיום שיחקה בתוך ההתקפה ולא כפתה זריקות, נכנסה לעיניינים ברבע השלישי עם שבע נקודות אבל רמה"ש שמרה על פער מבטיח, 61 - 40. רמה"ש איבדה את הופמן לחמש עבירות בתחילת הרבע הרביעי ואשדוד פתאום התחילה להשיג עצירות. בייקר ומור קיצצו את ההפרש ל-13 בלבד עם שלוש דקות לסיום אבל אשדוד שוב איבדה ריכוז, רמה"ש רצה לכמה סלים קלים והגדילה בחזרה להפרש שמשקף באמת את המשחק. לאשדוד יש הרבה חומר למחשבה בעקבות משחק חלש מאד של ג'ניפר האמפרי, ומה שבטוח עם 11 נקודות של הישראליות יחד הן לא ינצחו הרבה משחקים.

לרמה"ש:
קישה בראון ומירב דורי 18 נק' כ"א
אבוני הופמן 15 נק'
שני לוי ונעמי קולודני 7 נק' כ"א
אביולה וובארה 4 נק'
ליעד סואץ קרני 3 נק'
איילת כהן 1 נק'

לאשדוד:
שרל בייקר 20 נק'
תמרה מור 14 נק'
ג'ניפר האמפרי 9 נק'
קרין אגסי 4 נק'
בת אל לזמי 3 נק'
ברשידה אלוהים ויעל אהרונוב 2 נק' כ"א


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();