לאטויה פרינגל


אימון: ניצחונות לרמת חן ורמה"ש
ליאור קלינגר ,12/10/2008

במשחקי אימון שנערכו במוצ"ש ניצחה רמת חן את בני יהודה בתוצאה 87 – 81 עם משחק מצוין של לאטויה פרינגל. אלקטרה רמה"ש בהרכב חסר מאד גברה על אליצור מכבי נתניה שגם בשורותיה חסרה זרה, 59 – 53.

מכבי רמת חן 87 – בני יהודה 81
שתי הקבוצות היו מפוזרות מאד בתחילת המשחק, בעיקר רמת חן ובני יהודה ניצלה את זה כדי לרוץ ל8 – 2 תוך ארבע דקות. שלשות של חן סגל וקאנדס פיוטרל קבעו 21 – 9 אבל מיכל אפשטיין עם שבע נקודות ברבע עזרה לרמת חן לצמצם ל17 – 21 אחרי עשר דקות. פיוטרל אספה שלוש עבירות ברבע הראשון ובילתה את השני על הספסל, וחסרונה הורגש. מטליה בלוין במשחק לא טוב כבשה לבסוף סל ראשון, בני יהודה חזרה לאבד כדורים ורמת חן רצה ליתרון. פרינגל ברבע מצוין קלעה 10 נקודות, מתחת לסל, ויחד עם שלשות של חן שטיין והילה יזהר רמת חן ירדה להפסקה ביתרון 48 – 42.

שלשות של פיוטרל וריבי גרינבויים צמצמו ל48 – 52 אבל רמת חן רצה 10 – 0 בהנהגת פרינגל ואפשטיין. גרינבויים עם תשע נקודות ברבע הייתה היחידה בכתום שתפקדה, חמש נקודות שלה יחד עם שתיים של שירה העליון שלא שיחקה במחצית הראשונה צמצמו ל58 – 66 בסוף הרבע. בני יהודה סבלה מבעיית עבירות קשה ובהרכב של ארבע ישראליות על המגרש ראתה את רמת חן רצה ליתרון 75 – 63 עם אסיסט יפה של תמרה ג'יימס לפרינגל. גם כשהזרות של בני יהודה (כל אחת עם ארבע עבירות) חזרו למגרש הן לא הצליחו לחולל שינוי, רק ריצה מאוחרת של העליון ופיוטרל הפכה מינוס 11 למינוס 4 עם חצי דקה לסיום אבל זה כבר היה מאוחר מידי.

לרמת חן:
לאטויה פרינגל 22 נק'
מיכל אפשטיין 19 נק'
תמרה ג'יימס 16 נק'
מטליה בלוין 9 נק'
שירי שרון והילה יזהר 6 נק' כ"א
נועה גנור וחן שטיין 3 נק' כ"א
שרון זאבי 2 נק'

לבני יהודה:
קאנדס פיוטרל 20 נק'
ריבי גרינבויים 17 נק'
סוהיילי מונסאק 14 נק'
דיונה ג'קסון 11 נק'
שירה העליון 10 נק'
חן סגל 7 נק'
רוני בן נון 2 נק'

אלקטרה רמה"ש 59 – אליצור נתניה 53
ללא קישה בראון שתגיע ביום ראשון וארין פיליפס שתגיע רק ביום רביעי, ואפילו בלי ליעד סואץ קרני שסובלת מפציעה קלה שנגרמה לה ברומניה, רמה"ש אירחה את אליצור נתניה אשר שיחררה בסוף השבוע את שתי הבוסמניות שלה והחתימה זרה חדשה. הזרה, נאבונדה מור, נחתה היום והייתה על הספסל על אזרחי.

שתי הקבוצות נראו רע מאד ברבע הראשון שהסתיים בשוויון 12. אבוני הופמן שהייתה לא כל כך מאופסת אבל עדיין השלימה כמה מהלכים יפים ומירב דורי הריצו את רמה"ש ל7 – 0 בתחילת הרבע השני כשנתניה מאבדת כדורים בקצב. כמעט חמש דקות עברו עד שנטאשה בראקט התכבדה בסל הראשון של נתניה ברבע, היא פשוט לקחה את הכדור כל הדרך בעצמה. בהגנה המצב של נתניה לא היה טוב בהרבה, איילת כהן טיילה באין מפריע לשני לייאפים ודורי על הבאזר קבעה 28 – 25 לרמה"ש בהפסקה.

רק שלוש דקות חלפו ללא סל של נתניה בתחילת הרבע השלישי אבל שלשות של דורי ואביולה וובארה (!) הגדילו את הפער ל36 – 27. תמרה ראנסבורג ביום די מתסכל שיחררה קצת תסכול עם מהלך של שלוש נקודות ורמה"ש נקלעה לדקות לא טובות, אך נתניה לא ניצלה את זה. שלשה של כהן קבעה 41 – 37 אחרי שלושה רבעים וסיימה בצורת של ארבע דקות אצל המארחות. נתניה ניסו הרכבים שונים ומשונים ולחץ על כל המגרש אבל זה לא הטריד את רמה"ש במיוחד ברבע הרביעי והן שמרו על היתרון. עבירה חמישית של בראקט עם שלוש דקות לסיום ומינוס שמונה לנתניה סגרה את הסיפור.

לרמה"ש:
איילת כהן 15 נק'
אבוני הופמן ומירב דורי 13 נק' כ"א
אביולה וובארה 9 נק'
נעמי קולודני 7 נק'
אירה חשיבון 2 נק'

לנתניה:
נטאשה בראקט 16 נק'
שרית ארבל 13 נק'
תמרה ראנסבורג 12 נק'
טלי נוי 7 נק'
אורנית שוורץ 5 נק'כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();