קטיה לויצקי


ניצחונות לרמת חן ובנות השרון
ספסל ,03/10/2008

מכבי רמת חן ובנות השרון פתחו את טורניר ההכנה שלהן בקפריסין עם ניצחונות. רמת חן רשמה ניצחון דחוק על האלופה היוונית, בנות השרון גברה על לימסול המארחת.

בעוד חלק מקבוצות הליגה עדיין מלקטות זרות מהנתב"ג, יש שתיים שנסעו למחנה אימונים וטורניר משחקי הכנה בקפריסין. רמת חן פתחה את הערב עם ניצחון 64 - 61 על אלופת יוון בעונה שעברה, אספרידס, אחרי שאיבדה יתרון 16 במחצית. לאטויה פרינגל הובילה את רמת חן עם 22 נקודות, מטליה בלווין הוסיפה 12. תמרה ג'יימס ומיכל אפשטיין קלעו 10 נק' כל אחת, נועה גנור עם 4, ושירי שרון ושרון זאבי עם 3 כל אחת השלימו את הקלעיות.

במשחק השני בנות השרון ניצחה את המארחת לימסול, אלופת קפיריסין, בתוצאה 77 - 69. בנות השרון פתחו את המשחק ברבע ראשון חלש ביותר עם הגנה רפויה והרבה איבודי כדור, ופיגרו 15 - 25 אחרי עשר דקות. ברבע השני החל שיפור רב במשחק של בנות השרון כאשר שארדי יוסטון מתחילה להיכנס לעניינים, היא סיימה את המחצית עם 17 נקודות אך לימסול עדיין הובילה 46 - 40. למחצית השניה בנות השרון יצאו אחרת ועם הגנת ברזל עצרו את הקפריסאיות על 6 נקודות בלבד מול 25 של בנות השרון שהציגו משחק קבוצתי נהדר. ברבע הרביעי המשיכו הישראליות להציג משחק מצוין ושמרו על הניצחון.

לבנות השרון:
שארדיי יוסטון 26 נק, 8 ריב'
קטיה לויצקי 12 נק'
איזבלה פפרסקיה 11 נק'
ג'סיקה דיקסון 10 נק'
לנה איזנשטט 9 נק' (3 שלשות)
שאנה ת'ורבן 7 נק'
שמרית גיגי 2 נק'
כן שותפו חן נוסל, הדס לוי וליטל סולקוביץ


מחר ישחקו הישראליות אחת נגד השנייה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();