חן סגל נשארת בבני יהודה
ספסל ,28/09/2008

חן סגל, רכזת בני יהודה בעונה שעברה אשר הושאלה מקבוצתה המקורית אליצור חולון, תמשיך בשכונת התקווה גם בעונה הבאה בתנאי שלא תשחק מול חולון בשמינית גמר הגביע. בבני יהודה זועמים.

חן סגל הושאלה לבני יהודה מאליצור חולון בעונה הקודמת ורשמה 4.6 נקודות ו-1.9 אסיסטים ב-21.6 דקות למשחק במדים הכתומים. בני יהודה רצתה להשאיר את סגל לשנתיים נוספות והגיעה להסכם עם אליצור חולון שהשחקנית תשאר במועדון, בתנאי שלא תשתתף בסדרת שמינית גמר הגביע נגד חולון.

"כתנאי בעסקת העברה, הוכרחה השחקנית לוותר על השתתפותה במשחקי גביע המדינה כנגד הקבוצה המעבירה, והחזירה אותנו לימים אפלים של לפני 20 - 30 שנה", אמר יו"ר בני יהודה איציק מילשטיין.

חולון מצידם לא מבינים את ההתרעמות, יו"ר אליצור חולון וסגן יו"ר איגוד הכדורסל מנחם וינדהורן מסר בתגובה: "נחתם הסכם מקובל על כל הצדדים, במידה ולא היו מסכימים חן סגל הייתה נשארת בחולון. איני מבין את הטענות, אף אחד לא הכריח את בני יהודה, הם רצו אותה והסכימו לתנאים. זה דבר מקובל שקיים בין מועדונים וקורה בכל העולם, אנחנו הגבלנו את זה רק לגביע ולא גם לליגה", אמר וינדהורן.

סגל מצטרפת אל ריבי גרינבוים, דיונה ג'קסון, שירה העליון, קאנדס פיוטרל, רוני בן נון, סוהיילי מונסאק, מאיה איסרוב, ודנה יהלומי בבני יהודה.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();