עדכון יורופ קאפ נשים
ליאור קלינגר ,12/12/2004

הגיע זמן לעשות קצת סדר בבלאגן שבפיב"א קוראים לו יורופ קאפ נשים. אנדה רמת השרון סיימה את הבית עם מאזן מושלם, והוגרלה לשחק נגד טארגוביסטה מרומניה בשלב הבא בשיטת בית/חוץ. כנסו כדי לקרוא קצת על היריבה וקצת על המשך שיטת המשחקים, בתקווה שאנחנו הפעם לא טועים.


טארגוביסטה סיימה שלישית מתוך שלוש קבוצות בבית C בקונפרנס דרום, ותפסה את המקום השמיני והאחרון בשלב הבא. רק שתי קבוצות מקונפרס דרום לא עלו שלב, ושתיהן לא ניצחו אף משחק. טארגוביסטה ניצחה משחק אחד מתוך ארבעה וזה הספיק לה כדי לזכות במפגש הכפול מול רמה"ש, שסיימה ראשונה בקונפרנס עם מאזן נקי מהפסדים.

אז מה יש בטארגוביסטה? שתי אמריקאיות, שזה כבר יותר מכל היריבות שרמה"ש פגשה עד כה במפעל, ושחקניות נבחרת רומניה. השחקנית המובילה בקבוצה ע"פ השלב הראשון היא קריסטל האו, שחקנית אלמונית בת 24. היא קלעה 15 נק' והורידה 7.8 ריב' למשחק. האמריקאית השניה היא בת' ג'ונס, בוגרת מכללת פרדו. ג'ונס הייתה קלעית טובה בקולג' אבל בירופ קאפ בינתיים לא כל כך פוגעת, יש לה 3 נק' בממוצע בארבעה משחקים. שחקנית בולטת נוספת היא הרומניה אנה דראגוס, 12 נק' ו-9.5 ריב' למשחק. דראגוס היא שחקנית נבחרת רומניה וכך גם פאולה קיוקאן ואנקוטה סטונאסקו הזכורות מהניצחון של הרומניות בארץ בספטמבר.

רמת השרון תארח את המשחק השני (ב-20 לינואר, הראשון הוא ב-13 לינואר) וצפויה בהחלט להעפיל שלב, ל"פיינל פור" האזורי, בתשיעי ובעשירי לפברואר. מהפיינל פור של קונפרנס דרום יעפילו שתי הפיינליסטיות לפלייאוף הפאן אירופאי. בפלייאוף הזה יוגרלו שתי העולות מקונפרנס דרום, שתי העולות מקונפרנס מערב וארבע העולות מקונפרנס צפון+מרכז, כן זה השם שמופיע בפיב"א. סביר להניח שהקבוצה שניצחה את הפיינל פור האזורי בדרום ובמערב (בצפון+מרכז יש סיפור אחר לגמרי), תזכה להגרלה יותר נוחה ויתרון ביתיות. הפלייאוף הפאן אירופאי הוא גם סידרה של שני משחקים, הראשון ב-24 לפברואר והשני בשלישי למרץ. משם יעפילו, עייפות, מרוצות ומבולבלות, ארבע קבוצות לפיינל פור האמיתי והאחרון בהחלט, שיתקיים בשני ובשלישי לאפריל.

אימיילים עם תיקוני טעויות יתקבלו בברכה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();