לוח משחקי האימון - קיץ 2008
ספסל ,10/09/2008

עונת הכדורסל מתחילה להתקרב, ומשחקי האימון כבר יצאו לדרך כבר . כמו כל שנה, אירגנו לכם לוח מסודר ומלא של כל משחקי ההכנה בליגת העל, שמתעדכן בצורה יומית. כרגיל, נשמח לתוספות ותיקונים.

יודעים על משחקים נוספים? טעינו בתאריך, מקום או שעה? אל תהססו לפנות אלינו

הפועל חולון
25.9, אשקלון: עירוני אשקלון 94 - הפועל חולון 89
3.10, חולון: הפועל חולון 70 - מכבי חיפה 82
19.10, אור יהודה: הפועל חולון 83 - גבעת שמואל 85

מכבי ת"א
16.9, צמח: מכבי ת"א 95 - הפועל גלבוע/גליל 60
22.9, מוסקבה, חצי גמר טורניר גומלסקי: מכבי ת"א 96 - פנאתינייקוס 100 (לאחר הארכה)
24.9, מוסקבה, טורניר גומלסקי, מקומות 3-4: מכבי ת"א 59 - צסק"א מוסקבה 76
26.9, לובליאנה: מכבי ת"א 79 - פנאתינייקוס 80
27.9, לובליאנה: מכבי ת"א 67 - פנר/אולקר 85
28.9, לובליאנה: מכבי ת"א 81 - אולימפיה לובליאנה 83
4.10, נוקיה: מכבי ת"א 77 - אולימפיאקוס פיראוס 80 (לאחר הארכה)
17.10, נוקיה: מכבי ת"א 96 - מכבי ראשל"צ 85
19.10, זיסמן: עירוני ר"ג 75 - מכבי ת"א 91

בני השרון
18.9, אור יהודה: גבעת שמואל 89 - בני השרון 92
22.9, מטרווסט: בני השרון 85 - עירוני קרית אתא 55
29.9, מטרווסט: בני השרון 79 - מכבי חיפה 83
3.10, מטרווסט: בני השרון 77 - גבעת שמואל 85
7.10, ספיר: גליל/גלבוע 89 - בני השרון 66

עירוני נהריה
12.9, עין שרה: עירוני נהריה 84 - גליל/גלבוע 86
22.9, פרדס חנה: מכבי חיפה 84 - עירוני נהריה 63
26.9, כפר בלום: עירוני נהריה 86 - מכבי חיפה 75
2.10, זיסמן: עירוני ר"ג 56 - עירוני נהריה 84
5.10, עין שרה: עירוני נהריה 89 - עירוני קרית אתא 83

עירוני אשקלון
25.9, אשקלון: עירוני אשקלון 94 - הפועל חולון 89
3.10, סטרובולו: עירוני אשקלון 98 - קראבנוס 91
4.10, סטרובולו: עירוני אשקלון 71 - אפועל ניקוסיה 68
5.10, סטרובולו: עירוני אשקלון 71 - מארוסי 87

הפועל ירושלים
11.9, מלחה: הפועל ירושלים 93 - סמארה 94
15.9, מלחה: הפועל ירושלים 94 - סמארה 100
20.9, בלגיה: הפועל ירושלים 87 - לובן 61
21.9, בלגיה: הפועל ירושלים 69 - אוסטנד 75
23.9, בלגיה: הפועל ירושלים 68 - אלסטר 88
23.9, בלגיה: הפועל ירושלים 74 - אלסטר 69
2.10, מלחה: הפועל ירושלים 79 - מכבי ראשל"צ 82
7.10, אור יהודה: גבעת שמואל 76 - הפועל ירושלים 98

עירוני ר"ג
21.9, יוון: מארוסי 80 - עירוני ר"ג 53
22.9, יוון: לאריסה 53 - עירוני ר"ג 66
26.9, משאבי שדה, טורניר דייגי, חצי גמר: עירוני ר"ג 83 - גבעת שמואל 78 (לאחר הארכה)
27.9, משאבי שדה ,טורניר דייגי, גמר: עירוני ר"ג 108 - מכבי ראשון לציון 101 (הארכה)
2.10, זיסמן: עירוני ר"ג 56 - עירוני נהריה 84
19.10, זיסמן: עירוני ר"ג 75 - מכבי ת"א 91

מכבי ראשל"צ
10.9, בית מכבי: מכבי ראשל"צ 80 - סמארה 80
12.9, בית מכבי: מכבי ראשל"צ 98 - סמארה 75
26.9, משאבי שדה, טורניר דייגי, חצי גמר: מכבי ראשון לציון 94 - עירוני קרית אתא 81
27.9, משאבי שדה ,טורניר דייגי, גמר: עירוני ר"ג 108 - מכבי ראשון לציון 101 (הארכה)
2.10, מלחה: הפועל ירושלים 79 - מכבי ראשל"צ 82
5.10, בית מכבי: מכבי ראשל"צ 72 - אולימפיאקוס 103
17.10, נוקיה: מכבי ת"א 96 - מכבי ראשל"צ 85

הפועל גליל עליון/גלבוע
12.9, עין שרה: עירוני נהריה 84 - גליל/גלבוע 86
16.9, צמח: מכבי ת"א 95 - הפועל גלבוע/גליל 60
22.9, אודסה: חימיק יוז'ני 66 - הפועל גלבוע/גליל 73
23.9, אודסה: בי.סי אודסה 78 - הפועל גלבוע/גליל 85
24.9, אודסה: א.ס.ק ריגה 101 - הפועל גלבוע/גליל 93
2.10, גן-נר: גליל/גלבוע 90 - קרית אתא 73
7.10, ספיר: גליל/גלבוע 89 - בני השרון 66

גבעת שמואל
15.9, הוד השרון: גבעת שמואל 70 - מכבי הוד השרון 65
18.9, אור יהודה: גבעת שמואל 89 - בני השרון 92
26.9, משאבי שדה, טורניר דייגי, חצי גמר: עירוני ר"ג 83 - גבעת שמואל 78 (לאחר הארכה)
27.9, משאבי שדה ,טורניר דייגי, מקומות 3-4: גינדי גבעת שמואל 106 - עירוני קרית אתא 68
3.10, מטרווסט: בני השרון 77 - גבעת שמואל 85
7.10, אור יהודה: גבעת שמואל 76 - הפועל ירושלים 98
19.10, אור יהודה: הפועל חולון 83 - גבעת שמואל 85

מכבי חיפה
22.9, פרדס חנה: מכבי היט חיפה 84 - עירוני נהריה 63
26.9, כפר בלום: עירוני נהריה 86 - מכבי חיפה 75
29.9, מטרווסט: בני השרון 79 - מכבי חיפה 83
3.10, חולון: הפועל חולון 70 - מכבי חיפה 82
16.10, רוממה: מכבי חיפה 75 - עירוני קרית אתא 70
19.10, נשר: עירוני קרית אתא 59 - מכבי חיפה 81

עירוני קרית אתא
18.9, טבעון: הפועל קרית טבעון 88 - עירוני קרית אתא 81
22.9, מטרווסט: בני השרון 85 - עירוני קרית אתא 55
26.9, משאבי שדה, טורניר דייגי, חצי גמר: מכבי ראשון לציון 94 - עירוני קרית אתא 81
27.9, משאבי שדה ,טורניר דייגי, מקומות 3-4: גינדי גבעת שמואל 106 - עירוני קרית אתא 68
2.10, גן-נר: גליל/גלבוע 90 - קרית אתא 73
5.10, עין שרה: עירוני נהריה 89 - עירוני קרית אתא 83
16.10, רוממה: מכבי חיפה 75 - עירוני קרית אתא 70
19.10, נשר: עירוני קרית אתא 59 - מכבי חיפה 81

גביע ווינר
לחץ כאן לכל הסטטיסטיקות והדיווחים מהמשחקים






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();