עוד עונה מוצלחת באירופה?


הגרלת היורוקאפ והיורוליג לנשים
ספסל ,10/07/2008

הגרלת הבתים ליורוקאפ וליורוליג נשים התקיימה היום בגרמניה. בתקווה שרמה"ש אכן תשתתף במפעל, לישראל יהיו שלוש נציגות שונות בשלושה בתים. רמת השרון, שתשתתף גם בשלב המקודם, קיבלה את ההגרלה הכי קשה, רמלה קצת פחות ובנות השרון את הכי קלה.
בהגרלת היורוליג נקבע כי שלוש הנציגות הישראליות לא ייפגשו בניהן בשלב הבתים, לירון כהן תפגוש את אלופת היורוליג בחמישי לנובמבר.

אליצור רמלה, אשר הגיעה עד לחצי גמר היורוקאפ בעונה שעברה, שובצה לבית C יחד עם ריבאס הספרדית, דונאב מבולגריה והמנצחת בין אלכסנדריה מרומניה לכוכב האדום בלגרד. ריבאס לא שיחקה ביורוקאפ בעונה שעברה, בליגה הספרדית היא סיימה במקום החמישי, בקבוצה תמשיך מהעונה שעברה הסקוררית קאת'י ג'ונס שנמנתה בסגל של רמלה למשך מספר שבועות לפני שנתיים.

אלקטרה רמה"ש איימה כי לא תשתתף במפעל העונה עקב החלטת משרד הספורט לקצץ בתקציב שניתן לקבוצות נשים באירופה, אך במידה והיא תשתתף היא תצטרך לעבור בשלב המוקדם סדרת בית חוץ נגד טראגוביסטה הרומנית כדי להיכנס לבית A, וזו לא אמורה להיות משימה קשה. המשחק הראשון יתקיים בשני לאוקטובר ברומניה והגומלין בישראל בתשיעי לאוקטובר. בבית A החזק יחכו לרמה"ש דינמו מוסקבה, רוז'מברוק הסלובקית וגרוז'רו הפולנית. גרוז'רו הייתה הקבוצה השלישית בטיבה בפולין בעונה שעברה אחרי שתי הענקיות גדיניה וויסלה קראקוב.

בנות השרון הוגרלו לבית B שם הן יפגשו את שולה הצרפתית, דינמו קרוסק הרוסית וסנט ג'ורג' מרומניה. דינמו קרוסק סיימה במקום השמיני ברוסיה בעונה שעברה ולא נחשבת לאחת מהקבוצות החזקות. שולה סיימה חמישית בליגה הצרפתית החזקה בעונה שעברה ונראה שהתחלשה, בקבוצה חתומות שתי זרות אלמוניות.


בירוליג, שי דורון ובשיקטאש שובצו לבית A עם סלמנקה מספרד, ויסלה קראקוב מפולין, בורז' הצרפתית, פץ' מהונגריה ונדזדה הרוסית. לירון כהן וקושיצה ישחקו בבית D יחד עם האלופה ספארטק, וילנה מליטא, סקיו מאיטליה, פנרבחצ'ה מטורקיה ומונטפלייה מצרפת. בבית C תשחק גדיניה של ג'ניפר פליישר יחד עם פראג הצ'כית, אקטינבורג הרוסית, ואלנסין מצרפת, סיבניק הקרואטית וולנסיה הספרדית.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();