שרל בייקר


בייקר ואלוהים חתמו באשדוד
ספסל ,18/06/2008

שרל בייקר ובראשידה אלוהים שזכו בדאבל עם אליצור רמלה בעונה שעברה חתמו במכבי אשדוד לעונה הקרובה.

מכבי אשדוד החתימה את שרל בייקר ובראשידה אלוהים ששיחקו בעונה שעברה ברמלה וזכו בדאבל. בייקר ואלוהים מצטרפות אל קרין אגסי ובת אל לזמי שממשיכות מהעונה שעברה. בייקר היא הזרה הראשונה שאשדוד החתימה לאחר שאיבדה את איינה ווקר וברנדי מקיין לחולון.

שרל בייקר (25, 1.73) הגיעה לרמלה באמצע העונה שעברה והפכה לבורג חשוב מאד בעונת הדאבל. בייקר הייתה אחת השומרות הטובות בליגה, אשדוד זוכרת היטב את החטיפה שלה ברגעי הסיום של חצי גמר הגביע שהעלתה את רמלה לגמר. בייקר סיימה את העונה עם ממוצעים של 15.2 נק' ו-3.8 ריב' למשחק בעונה הרגילה, ו-15.3 נק' ו-4.7 ריב' למשחק בפלייאוף. בייקר משחקת בימים אלו באינדיאנה פיבר מה-WNBA, בשתי עמדות הקו האחורי. בשישה משחקים עד כה, בייקר שיחקה 10.5 דקות וקלעה 5.5 נקודות למשחק.

בראשידה אלוהים (27, 1.80), אמריקאית בעלת אזרחות ישראלית, הייתה שחקנית למשימות מיוחדות ברמלה בעונה שעברה, וכמעט ולא זכתה לראות פרקט. אלוהים קלעה 2.5 נק' ב-8.5 דקות למשחק בעונה הרגילה. משחק השיא שלה בעונה היה המשחק הרביעי בסדרת חצי הגמר מול אלקטרה רמה"ש, בו קלעה 11 נק' ב-19 דקות ועזרה לרמלה לנצח ולהימנע מהדחה.

"אני שמחה שהצטרפו לקבוצה שתי שחקניות לא רק בעלות ניסיון בליגה אלא ניסיון במעמדים הכי גדולים, שחקניות שזכו באליפות" אמרה דליה בושינסקי, מאמנת אשדוד. באשדוד יצטרכו להתרגל למציאות החדשה עם בייקר במקומה של מקיין, ששיחקה בקבוצה בארבע העונות האחרונות. "אין ספק שהעזיבה של ברנדי משאירה חלל מאד גדול במועדון ובלב, ברנדי שחקנית על וגם בנאדם מדהים ושרל לא באה על המשבצת שלה", אמרה בושינסקי. "הן שחקניות דומות אבל שונות, אין ספק שנצטרך לעשות את
ההתאמות. אני רוצה לאחל לברנדי בהזדמנות זו המון הצלחה בהמשך".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();