אוסטרלית לרמת השרון
ספסל ,17/06/2008

כבר יש מחליפה ללימור מזרחי. ארין פיליפס, רכזת נבחרת אוסטרליה, חתמה באלקטרה רמת השרון לעונת 08/09

ארין פיליפס (1.73, 23) היא הרכזת החדשה של אלקטרה רמת השרון. פיליפס האוסטרלית שיחקה בעונה שעברה, 2007, בקונטיקט סאן מה WNBA שם רשמה 5.4 נק' ו2.4 אס' ב 18 דקות למשחק. פיליפס מתכוננת בימים אלו לאולימפיאדה עם נבחרת אוסטרליה - אלופת העולם הנוכחית - ותצטרף לקונטיקט לאחר המשחקים. ברמה"ש פיליפס תשחק כבוסמנית מאחר והיא מחזיקה בדרכון בריטי.

אביה של פיליפס, גרג, היה כוכב פוטבול אוסטרלי ולארין היה חלום להיות השחקנית הראשונה אי פעם בליגת הפוטבול האוסטרלית, אבל היא הסתפקה בכדורסל. ב2006 היא זכתה באליפות העולם עם אוסטרליה.

בשש השנים האחרונות שיחקה באדלייד בליגה האוסטרלית והעונה תהיה הראשונה שלה באירופה. הממוצעים שלה באדלייד ב 6 השנים בקבוצה עמדו על 11.8 נק', 5.8 ריב' ו 3.3 אס' למשחק. בעונה האחרונה פיליפס זכתה עם הקבוצה באליפות ורשמה 14.5 נקודות למשחק, 5.4 ריבאונדים ו-3.3 אסיסטים למשחק.

פיליפס: "זו היתה החלטה קשה לעזוב את המשפחה והחברים באדלייד, שיחקתי 7 שנים בליגה הנהדרת באוסטרליה ואני מאמינה שזה העיתוי הנכון לעבור לאירופה ושם לשפר את היכולות שלי, אני מאוד מתרגשת לשחק באלקטרה רמת השרון, שמעתי רק דברים טובים על הקבוצה הזאת, אני מצפה לאתגר הענק של לשחק ביורוקאפ".

לחובבי הרכילות נספר כי פיליפס עשתה כותרות לפני מספר חודשים כאשר הצטלמה למגזין גברים אוסטרלי בלבוש מינימלי (לינק). מעשה זה נפוץ למדי בקרב הספורטאיות האוסטרליות, כאשר גם לורן ג'קסון לא לבשה יותר מדי בגדים כשהצטלמה למגזין דומה.

פיליפס מצטרפת לליעד סואץ קרני, מירב דורי, אביולה וובארה, נעמי קולודני, איילת כהן ושני לוי ברמה"ש.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();