רק נס יקח מרמת חן את העליה ללאומית
שי ברק ,28/04/2008

לאחר שגברה הערב על מטה יהודה ב-60 הפרש, וקשה להאמין שתוצאה כזו ניתן להפוך, אפילו בבית.
בחצי הגמר השני, התקשתה עמק יזרעאל מול אבן יהודה, אך הצליחה בסופו של דבר לנצח בבית.

מכבי רמת חן דרור 106 - הפועל מטה יהודה 46
בהתחשב בתוצאה הנתון הבא יכול מעט להפתיע, ובכל זאת במהלך הרבע הראשון מטה יהודה עוד הובילה 10:8, אך עד סוף הרבע ביצעה רמת חן ריצה של 15-5, וסגרה את הרבע הראשון ביתרון 26:18. ההפרש המשיך לצמוח בהדרגה, ובאמצע הרבע השני התרחש האירוע שלמעשה סיים עבור מטה יהודה את המשחק, לענת דרייגור נשרקה עבירה שניה ולאחריה טכנית לאחר שנכנסה לדין ודברים עם השופט, בשלב זה האורחות יצאו מאיזון וברמת חן ניצלו זאת כדי לרוץ ולפתוח פער 46:28, תוצאת המחצית.
מחצית שניה, עם התקפה נהדרת של רמת חן בה היא קולעת 60 נקודות (30 בכל רבע), ולמעשה שולחת את מטה יהודה לבחון את האפשרות להעפיל לליגה הלאומית דרך הכרטיס השלישי.


הפועל עמק יזרעאל 59 - א.ס. אבן יהודה 52
השחקניות הצעירות של עמק יזרעאל, הגיעו אחרי משחק קשה בנערות א', וסימני העייפות נכרו עליהן ועל רמת המשחק.
על אף זאת הצליחו להגיע עם אבן יהודה למשחק צמוד, במחצית היתרון עמד על 2 נקודות הפרש לטובת המקומיות, אבל השליטה והיתרון במרבית השלבים היה דווקא אצל האורחות ובעיקר במשחק מצויין של שירה שכט שקלעה 24 נקודות.
בעמק יזרעאל היתה זו נעמה שפיר שענתה לה עם 22 נקודות.
בדקות האחרונות, מעט יותר ריכוז אצל המקומיות אפשר להן לקחת את היתרון ובסיום לעלות ליתרון השיא שלהן במשחק ולנצח ב-7 הפרש, שספק אם יספיק בגומלין.
לעמק יזרעאל מחכה עוד משחק נערות ביום חמישי, ויתכן שהגומלין מול אבן יהודה שתוכנן להתקיים ביום ראשון, יוקדם ויהיה המשחק הרביעי באותו שבוע של הנערות הללו. עדכונים בהמשך.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();