קטש. חוזר לכפר בלוםקטש חוזר לאמן בגליל
ספסל ,19/03/2008

המאמן שכשל במכבי ת"א בתחילת העונה, חוזר לקבוצה אותה הוביל אשתקד לפיינל פור, במטרה למנוע ממנה ירידה ללאומית, לראשונה מזה שלושה עשורים. עמיאל יהיה עוזרו.

שלושה חודשים וחצי אחרי שנפרד ממכבי ת"א בתום פתיחת עונה רעה, הודיע אתמול עודד קטש על חזרה לאימון. המאמן, יחד עם עוזרו אורן עמיאל, חתם בגליל עליון עד סוף העונה, וינסה להציל אותה מירידה לליגה הלאומית אחרי 29 שנים ברציפות בליגה הראשונה.

קטש, שהספיק לשחק עונה אחת בגליל עליון לפני שעבר למכבי ת"א, החל את הקריירה שלו על הקווים בכפר בלום בעונת 04/05, על אף שעדיין לא החזיק בתעודת אימון. את העונה לאחר מכן פתח כמנג'ר, אך בעקבות חוסר ההצלחה של עמיאל כמאמן ראשי, חזר לקראת אמצע העונה לקווים, זאת על אף שחודש בלבד קודם לכן הודיע שהוא עוזב גם את תפקיד המנג'ר.

בעונתו השלישית הצליח קטש להתגבר על פתיחת עונה חלשה, והצעיד את גליל למקום השלישי, אחרי שכמעט הפתיע את מכבי בחצי גמר הפיינל פור. שבועיים בלבד לאחר מכן, הודיעו הצהובים על מינויו למאמן ראשי, לצד צביקה שרף המנכ"ל, אך ביום הראשון של 2008, בעקבות תבוסת ליגה מביכה בר"ג, פוטר ופינה את מקומו.

קטש יפגוש בכפר בלום הרבה פרצופים מוכרים מהשנים האחרונות, וגם את מי שהרכיב עימו צמד מופלא בנבחרת ובמכבי, דורון שפר. גליל ירדה למקום האחרון בעקבות הפסד חוץ בעפולה ביום א', שהיה הרביעי שלה ברציפות, ובעקבותיו עזב דני פרנקו את הקבוצה. פרנקו בעצמו אגב, החליף את אלי קנטי שאימן את הקבוצה בראשית העונה.

ביום ראשון הקרוב יערוך קטש הופעת בכורה מחודשת על הקווים בצפון, כאשר יארח את בני השרון, הקבוצה אותה ניצח במשחקו האחרון כמאמן גליל אשתקד. עם זאת, כמאמן מכבי, ספג קטש מולה את הפסדו הראשון בליגה, 87:68. גם בסיבוב שעבר התייצבה גליל עם מאמן חדש למשחק מול הקבוצה של אפי בירנבוים שמדורגת שניה בליגה, ואז תחת פרנקו הפתיעה עם ניצחון חוץ לאחר הארכה.

בקבוצה תולים ציפיות מהרכש החדש, ג'וואד וויליאמס, שהצטרף לקבוצה השבוע, ומקווים שיוכל להוביל אותה להישארות.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();